124mustik81124 kullanıcısının son içeriği

1. 1

Kanalımız Açılmıştır...

FailGaming35 Yenı youtube kanalımız açılmıştır herkezi bekleriz VİDEOLAR ; MİNECRAFT: DİVERSİRY , HUNGER GAMES , SURVİVAL OUTLAST SUPER MEAT BOY SLENDERMAN Link için tıkla
  2. 1

server'a herobrine yüklenmiyor

ekliyorum aç skypeni
  3. 1

Nortomicraft türkiyenin en iyi serveri

nortomicraft türkiyenin en iyi serveri henüz kapasitesi 20 ama yakında artacaktır server ip: 87.98.130.158 server faction'ur alım yoktur hepiizi serverimize bekleriz...
  4. 1

imza bulamadım parmak izi bıraksam olurmu :D

imza bulamadım parmak izi bıraksam olurmu :D
  5. 1

:D senin skype varsa konusalim gardas :D
  6. 1

:D server ip side yanlis ztn öle ip mi olur la :D
  7. 1

o zmn mod da sorun vardir birde bukkit kurup herobrine plugini yüklemeyi dene o da olmazsa elimden birsey gelmez kardesim
  8. 1

Maceracraft Artık 7/24 Rehber Alımı Var! Eventler Var! Lag Yok!

kardesim axi.axitr.com serverinde 3 ay rehberlik yaptım ve 7 serverde de rehberlik yapmışlığım var tecrübem iyi skype mustik124124 istersen konuşalım
  9. 1

herkes premium mu kardesim minecraft ı korsan oynayanlar servere mod yükleyemez
  10. 1

kardesim sen sadece normal olarak yükle modu servere giren herkezde o mod varsa calisir yoksa olmaz
  11. 1

Arkadaş Aranıyor :dddd

arkadaşlar skypesi olan 12-15 yaşındakiler ismini yazsın mustik124124 olarak eklicem beraber takılırız :D
  12. 1

custom npc mod nasıl yüklenir

kardeş ilk olarak modloader yükle sonra minecraft forge yükle forge yüklemezsen çalışmaz yine olmuyorsa sürüm hatalıdır başka yerden yükle
  13. 1

bukkit server lag sorunu

kardeş sunucuya nasil ram vercem
  14. 1

Permission sorunu !!!

kardeş her şey çok güzelde default da olanlar marketten alışveriş yapamıyor onunda perm ayarını yazarmısın
  15. 1

Essentials Warp Plugin Süresini Ayarlama Acil Yardim :(

bkunku kardes güzel bir bilgi ama bir sorunum var ben o işaretledigin yerlere 3 yazıyorum olmuyo 3s yazıyorum olmuyo 3sn yazıyorum yüne olmuyo tek istediğim 3 saniye :D yardımcı ol lütfen