Zombilerin İstilası - Zombies Invesion Adv+ Puzzle Map Hikayeye bakmalısın Video Eklendi

Harita nasıl görünüyor??

• Kullanılan toplam oy
    28

symbian

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sitede yeniyim fakat maplarimi seveceksiniz..Daha önce farklı bir sitede map yapıyordum fakat site kapandı ve bende artık maplarimi bu sitede yayınlayacağım...

Her mapimde olduğu gibi bu maptede hikayeye ağırlık verdim..Sıkılcağınızı sanmıyorum..

• Mapin 2 kişi oynanması tavsiye edilir..Oynanamadığı takdirde Laboratuar bölümünü geçip yasak bölgeye geçilmelidir..
  • Peaceful dışında her modda oynayabilirsiniz..
  • Sadece 1 karakter seçebilirsiniz..
Hikayeden kısaca bahsedelim Dünya yeni bir hastalıkla karşılaşır.2 bilim adamı Edmond Symbian ve James Linux bu virüse karşı bir panzehir bulmaya çalışırlar buldukları panzehir ters etki yapar ve insanlar zombiye dönüşür ve tüm dünyaya yayılmaya başlar..Bizim amacımız zombilerin lideri olan Wither'ı öldürmektir..

Haritayı 2 kişi yaptık ve hiçbir worldedit spc kullanmadık..

Yapımda bana yardım eden Linux'a teşekkür ederim...
İyi oyunlar..

İlk videomu çektim like/dislike vermeyi unutmayın..İyi veya kötü yorumlarınızı kesinlikle bekliyorum.Video kalitesi bayağı düşük diğer videolarda düzelteceğim..

Map linki
http://www.mediafire.com/?o997cgzpwaw8nmn
Önerilen Texture Pack - Athery's Ascended
http://www.mediafire.com/?4g47r67boag2841

karasavasc

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
türkiyenini güzellerine gircek olursan belki 1 rinci olsun map cok güzel emeğe saygı herkeze tavsiye ediyom

cancom

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
mapi indiremiyom mediafire arici bi download sitesine koyabilirmisin ?[DOUBLEPOST=1373650567,1373650507][/DOUBLEPOST]indi tm koymana gerek yok

symbian

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Daha çok yorum bekliyorum çok uğraştım olumlu yada olumsuz farketmez[DOUBLEPOST=1373909047,1373827961][/DOUBLEPOST]Hikaye eklendi

can5552

Marangoz
En iyi cevaplar
0
adam süper bi emek vermiş ellerine şağlık olsun yapanın :D

BlaZe1963

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
tamam serverdan dolayıymış :) singlede kordinatları bulup praya gittik sağolun emek verilen bir map devamını bekliyoruz

symbian

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Pişman olmazsın dene yorumunu yaz

Praetorian

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Wither derken bu o withermi yoksa sadece boss un adımı wither ?