Yaratılmış 3 Hakkında Öneri İsteği

Demonist

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bir süredir bir harita ile meşgulüm kaçınız biliyor bilmiyorum ama YARATILMIŞ serisinin devamı olan Yaratılmış 3 hakkında sizden görüşlerinizi almak istiyorum.
Eğer Yaratılmışı oynadıysanız sonunda Nether'a gideceğimizi biliyorsunuzdur.Nether'da geçen bir adventure harita...Elbette iyi olsun istiyorum ve sorularıma geçiyorum görüşlerinizi belirtirseniz sevinirim.

1-Nether kalelerinin içinde geçen bir labirent...Bir adventure harita için iyi bir fikir mi?
2-Nether'da lavlar pek bir risk ifade etmiyor çünkü Ateş Direnci iksirleri var.Ateş Direnci iksirini minimum da tutmalıyım yoksa hiç mi vermemeliyim?
3-Bir adventure haritata da iki bölüm ağırlıklı olur.Dövüş ve parkur.Hangisi daha fazla olmalı ya da eşit mi olmalı?
4-Adventure-Survival nasıl bir fikir sizce?
5-Bir Adventure haritayı oynarken neler beklersiniz?

Bu sorularımı yanıtlarsanız kendi istediğiniz gibi bir harita ile karşılaşma olasılığınız artacaktır.

CreeperHunter

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
bence ateş direnci iksirlerini azaltabilirsin, ancak hiç koymamak diye bir şey söz konusu olmamalı böyle bir map için. Çünkü lavlı yerlerde insanlar bir fail yaşadımı hayatta kalamıyor. Zor modda oynadım lavlara düşünce her şey gitti haritayı tekrar yüklemek zorunnda kaldım. Dövüşü artır ancak orantılı şekilde güçlü mühimmat ver (mühimmat :D). Ben senin bu mapinden başka bir şey beklemem kardeş acayip yapmışsın de diyeyim.

Demonist

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
bence ateş direnci iksirlerini azaltabilirsin, ancak hiç koymamak diye bir şey söz konusu olmamalı böyle bir map için. Çünkü lavlı yerlerde insanlar bir fail yaşadımı hayatta kalamıyor. Zor modda oynadım lavlara düşünce her şey gitti haritayı tekrar yüklemek zorunnda kaldım. Dövüşü artır ancak orantılı şekilde güçlü mühimmat ver (mühimmat :D). Ben senin bu mapinden başka bir şey beklemem kardeş acayip yapmışsın de diyeyim.
Senden özür diliyorum çünkü gerçekten berbat bir harita yaptım Nether oldukça zor bir konsept ve ben bunu başaramadım ne yazık ki...
https://forum.gamer.com.tr/threads/1-3-1-adv-yaratılmış-3-karanlığın-sonu.11238/