Yandex.Browser Kullananlara!

Oquzpaul

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
ben yandex browser kullanıyodum son günlerde indime limiti bihayli düştü ve google chrome ile ayni indirme limitine sahip değil ondan dolayı google chrome daha hızlı olduğundan yandex.browseri bıraktım :)

al1mert

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
10 liram oldu.
hey,kahveci.herkeze bende çayy :D

CoD61

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Teşekkürler Abi Yararlı Oldu :)

HolyCat

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
<3<3 Her Turlu Google Çorum (INTERNET YAVASLAYINCA INTERNET EXPLORER HIZLI OLUO :aASDAS:ASd:asdas:Da:sd)

HolyCat

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Denedim ve gördüm, windows 8'in beraberinde gelen Internet Explorer 10, ie hakkında kafamda oluşan önyargıları biraz olsun hafifletti. Önceden hantal ve gereksiz bir tarayıcı olan IE, şimdi hızlı ve gereksiz bir tarayıcı olmuş. Hala eksikleri var, sayfalardaki öğeleri görüntülerken sıkıntılar yaşıyor. Ama interneti maksimum hızda kullanabiliyor. Kullanımı biraz daha "METRO"laştırmaya çalışmışlar, tamam hız açısından güzel ama sadelik işini abartıya kaçırmamak gerek. Yine de chrome webkit tabanlı Yandex.Browser en güzeli derim. Hem chrome webkit'in hafifliğini taşıyor, hem de görsellik açısından chrome'dan 1 tık daha üstte. Windows için daha iyisi olamazdı. Ayrıca, Hasan Hüseyin Çakır'ın IE için yazdığı şu esprili makaleye de bir göz gezdirmenizi öneririm: Aslında İnternet Explorer Böyle Olmalıydı

Oha yanlız baya kasmıssın yorum icin :DD Vede 16GB Ramlik bir laptop aldım ve w8 idi yanii biliyorum anlattigin cogu seyi :S

HolyCat

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
HolyCat Aslında bu forum sayesinde alıştım uzun mesaj yazmaya :) Hatta geçen gün 3180 karakter (karakter sayısını hesaplayan: MSOffice Word 2007 :sırıtmak:) mesaj yazdığımı bile hatırlıyorum :)
Aslında uzun yazı yazması eglencelı hemde gurur verici oluyor :D

KMHero

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Cok hizli. Herkes yavas dyor ama bnm vazgeclmez taraycm :) bu hizlandryo mu kessin?

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

TheACT

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Yandex.Browser, Google Chrome ile aynı temel yazılım kullanılarak oluşturuldu. Tek farkı, Chrome'dan Chrome'luğu alıp, üzerine azcık Yandex serpiştirmişler :). Deneyerek kendiniz görebilirsiniz.
Yandex browserda ayarlara girince yukardaki linkde chrome:settings/ yazıyor galiba tam hatırlayamadım ama o tüz temalı google chrome :D