Uzun Macera

Merlis

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar bildiğiniz kadarıyla yanlış yere konu açmaktan dolayı hikayemizi taşdık buraya getirdik
hikayenin ilk başını seedler konusunda uzun macera diye bir hikaye var oradan görebilirsiniz hadi alexin maceralarına devam edelimm
hee bide 4. bölümün adını büyük sürpriz tarım ve korku dolu anlar koymuştum ama tarım olmadı unutmuşum özür dilerim ona bu bölümde başlıyacağız
5.Bölüm Tarım Kötü Kabus
alex çok korkuyordu nefes nefese kalmıştı kapıdan dışarıyı birazıcık görebiliyorduanında gece oldu
alex korkmuştu hemen yatağına yattı yavaş yaavaş gözleri kapandı ve sonunda uyuya kaldı çok kötü bir kabus gördü alexin kabusu:
alex:ow elmas kılıcım ve eşyalarım nerede benim?
herobrine:(yankılı bir şekilde)ben aldım
alex:herobrine bırak yakammı lan
herobrine:sanamı sorucam
alex:gel burayada erkek gibi dövüş sesini duyuyorum ama seni göremiyorum adi pislik
herobrine alexin karşısına ışınlanır ve alexe altın kılıç verir ve birbirlerine saldırırlar herobrine onu tek seferde yere yıkar ve elinde bir kova lav vardır alexin kafasından aşşağıya doğru döker
ve alex kan ter içinde uyanır etrafına bi bakınır etraf sakindir aklında bilgiler canlanınca yine madenlere iner ve elmas kazmasıyla yola çıkar şansına yaratık görmemiştir (sırf üşengeçlikten :D )
sonra lavın olduğu yere gelir ve orada birazda opsidyen görmüştür oraya bir yol yapar ve ordaki opsidyenleri elmas kazmasıyla alır tekrar evine gider vi yine yaratık görmez eve girince opsidyenlerisandığa koyar 30 tane opsidyen toplamıştır sonra gidip şeker kamışı toplar ve eve gelir
şeker kamışlarını kağat yapar ve bu kağıtları birleştirerek kitap yapar çalışma masasında
sonra opsidyenleri elmasları ve kitabı birleştirerek bir büyü masası yapar v
e leveline baktığında 29 leveldir alex sonra kılıcına 6 level basar ve şansı gerçekten yaverdir gelen büyüler: alevden çehre ve güç 3 tür zırhlarınada azaar azar büyü yapmıştır alex 2 level olmuştur
alex kendine bir kova yapar ve dışarı çıkıp 4 blokluk alan kazar oranın bir bölümüne evinin karşısındaki denizden su koyaar sonra oranın çapraz köşesine koyar ve sınırsız su kaynağı
elde eder sonra çubuklaarla 59 tane çit yaaptı çitlri 10 çarpı 10 şeklinde bi kare oluşturana kadar dizdi geriye 16 çiti kaldı bunuda sandığına koydu çapasıyla gidip çipenleri koparttı bayabi çimen vardı toplam 32 tohumu oldu nedense herobrine alexe karışmıyordu artık korkuyormuydu ki ?
alex koyduğu çitlerden bir tanesini kırdı sonra gidip çit kapısı yaptı kırdığı yere çit kapısını koydu

alex oraya girdi ve eşit aralıkta ve eşit uzunlakta yerler kazmaya başladı sonra oradan çıktı ve kovasıyla oralara su doldurdu sınırsız su kaynağını kullanarak sonra boş kalan yerleri çapasıyla
verimli hale getirdive oraya tohumlarını ekti gece oluyordu hemen evine girdi ama çitlerin üstüne
meşale koymayıda ihmal etmedi ve uyudu
Devamı Yarın Geelicek

Merlis

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
6. bölüm (ADSIZ BÖLÜM)
alex uyandı ve dışarı çıkıp tarlasına baktı tarlasındaki ekinler biraz büyümüştü alex mmutlu oldu sonra madene indi küçük mağrasından aşşağıya doğru bi delik açtı ve indikçe indi ve yeni bi maden buldu kazması tükeniyordu en sonunda kırıldı eline elmas kazmasını aldı ve yine almas gördü alex kazdıkça elmas buluyodu toplam 54 elması oldu kendi kendine oha dedi
alex:yani tamam şanslıyım ama şansın bu kadarına yuh derim ben yani şansımı sevim
Arkadaşlar Çok Kısa Yazmak Zorundaydım Üzgünüm :(

Merlis

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
hikayeye devam :)
alex o kadar elmasla ne yapacaüını düşünüyordu çok mutluydu eve gitti ve onları sandığına koydu tekra madene indi ve yolda giderken karşısına herobrine çıktı
alex:oh herobrine senden korkmuyorum adi pislik!
herobrine:hahahahahahahahah!elbette korkmuycaksın alex çünkü sana okadar elması veren bednim
alex:anasını satim bende bu kadar elmas nasıl çıktı karşıma diyodum! ama bi dakka sen niye bana güç veresinkii
herobrine:senle bi gün savaşıcaz ve ogün bu gün eğer beni yenersen o ellmaslar senin olucak korkmuyorum çünkü sen benden 10000000000000 kat eziksin!
alex:aaaah! fazla oldun ama!
herobrine elina kırılmaslık alevden çehre ve güç 5 basılmış bi kılıç alır herobrinenin kılıcı alexin kılıcından 10 kat daha güçlü gibi bişeydir alex direk herobrineye saldırccakken herobrine onu shirle ileri atar ve mağrada 3 tane hortlak çıkartır hortlaklar
alexe saldırmaya başlarlar alex i bi tanesi vurur alex koşar
alex:oww acıttı!
alex koşarak herobrinenin yanından geçer hortlak herobrineyi vurur
herobrine:owgh! lanety olası pislikler beni değil onu vurucaksınız bi iş beceremezmisiniz siz!
hotlak:huit!( :D )
alex sinirlenir ve koşarak üçünüde yok eder
herobrine alexe saldırır ve ona bi kaç hamle vurur alexin 1 kalp canı kala hemen herobrineyi itikler
alex:aahahhhhh!pislikkkkkk! çok acıttın!
herobrine alexe 1 hamle vursa ölücek durumdadır ama herobrine ona yaklaşınca alex elindeki elmas kılıcıyla herobrineye durmadan vurur herobrinenin 1 kalp canı kala
herobrine:tamam sen kazandın adi pislik!
herobrine ışınlanır ve
alex:lanet olasıııı pisliiiiiiiik!korktunmu benden haa! sen olsan direk işimi bitirirdin gel daha rövanşını oynamıycakmıyız?!
alex yorulujr ve kılıcını yere bırakıp yere oturur sonra aya kalkıp eve gider ve bişeyler yer sonra etinin ve odununun tükendiğini görür direk ağaca dalar ve gidip biraz inek öldürür sonra gidip etleri fırına koyar sonra odunları sandığa koyar ve bakarki ekinleri büyümüş toplayıp onllardan ekmek yapar onlarıda envanterine koyup uyurrr

ARKADAŞLAR HİKAYEMİ DÜZENSİZ YAZIYORUM ÜZGÜNÜM İKİ HİKAYEYLE BİRDEN BAŞETMEK ÇOK ZOR :(

Merlis

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Devammmmmm
sabah olur ve alex uyanır dışarı çıkar ve acıkır biraz ekmek yer sonra tarlasından tekrar tohum çıkar tohumları tarlaya eker
ve soooonnn :D şaka yaptım alex devam eder ve kılıcının canıda yarısın ainmiştir ama daha çok dayanacağı vardır yola devam eder ve herobrine tekrar karşısına çıkar
bu sahnede bu şarkıyı dinleyip hayal kurun ki gerçekçi hissedin

herobrine ve alex göz göze gelince öyle dona kalırlar birbirine bakmaktan gözleri çatlayacaktı 5-10 sn. sonra alex koşarak herobrineye dalar ve
alex:haaaaaaaaaa!!!!
herobrine:ah hayır olamaaaaaaaaaz!!!!!!!!!!!!!!!!ahhhhhh! acıdıııııııııııııklklklklklklkl!
herobrine kendini beğenmiş olduğundan ve alexi yenebileceğini düşündüğünden acı bi şekilde ölmüştür
herobrinenin ölmesine son darbe kala herobrine alexe saldıramaycak ve kaçamıyacak kadar zayıf düşer ve alex herobrineyi alıp eve götürür (kardeş herobrine acı şekilde ölsün dedin ama iyi tarafa transfer olucak herobrine)herobrineyi evine götürdü alex herobrine bayıldı ve alex onu yatağına yatırdı alex herobrinenin başında bekler ve alex herobrine uyanmadan gidip mantar toplar ve kap yapıp mantarlarla kapı çalışma masasında birleştirip mantaar yahnisi yapar onu herobrinenin yanına koyar ve herobrine uyandığında alex evde yoktur
herobrine:ah nerdeyim ben karnımda çok aç hey burda bi çorba var nam nam nam çok lezzetli! acaba nerdeyim ben
alex:benim evimde olmayasın
herobrine:hey bana niye yardım ettin beni öldürebilirdin
alex:evet tabii senin yerindde olsaydım öldürürdüm
herobrine:ah özür dilerim alex :(
alex:bir şey değil
alex herobrineye biraz ekmek verir herobrinede yer akşam olmadan alex 3 koyun daha bulur ve bi yatak daha yapar
ve onuda kenara koyar ondada herobrine yatar

Devam edicek :)

Merlis

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Devammm
Sbah olunca 2 side kalkar ve beraber hayvan avlarlar.2side beraber ağaç keseler ve madene inerler.Herobrine Alex'e Alex
Herobrine'ye yardımcı olur.2side zamanla iyi arkadaş olurlar ve bir gün Alex ailesine özlem çeker.
Herobrine:Ne oldu Dostum?
Alex:Sadece ailemi özledim :(
Herobrine:E senin ailen burda değilmi sonuçta burada doğdun.
Alex:Hayır burada doğmadım.
Herobrine:E o zaman nasıl buraya geldin?
Alex herşeyi anlatır ve
Herobrine:Ben seni ailene kavuşturabilirim.
Alex:Gerçektenmi?
Herobrine:Evet.
Alex:E o zaman ne duruyoruz hadi çabuk :)
Herobrine:Ama bunu yapmadan önce Enderdragon'u yenmeliyiz.
Alex:o da kim?
Herobrine:çok güçlü bir ejderha.
Alex:Sen onu yenebilirsin.
Herobrine:Ama seninde bana yardım etmen lazım.
Alex:Tamam :)
Herobrine Portalı bulur ve portaldan içeri girerler.Ve Enderdragon'u görürler.Alex yayıyla Enderdragonun güç topladığı şeyleri patlatır.Herobrine ise Enderdragona saldırır.Enderdragonu yenerler ve çıkan tecrübeleri paylaşırlar.Sonra Herobrine
Ender Yumurtasını alır ve yeniden dünyaya dönerler.Herobrine yumurtayıkullanarak portalı açar ve
Herobrine:Bende seninle dünyaya gelebilirmiyim ben burada yaşamaktan sıkıldım.
Alex:tabiikide.
Beraber dünyaya giderler ve dünyada Herobrinenin gözleri beyazlıktan çıkar ve normal bir göz olur.
Alex:hey sana yeni bir isim bulalım :)
Herobrine:Brine uygun sanırım :)
Alex:Evet öyle :)
Alex eve gittiğinde ailesi ona sarılır ve Brine'de ailenin bir parçası olur.

Arkadaşlar 2 hikayeyle uğraşmak zor olduğundan bu hikayeyi bitiriyorum üzgünüm :(