Terraria (Oyun +İndirme Linki +Resimler(Caps) +Trailer(Hack) +Offical Trailer !)

Osndbk41

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Merhaa Arkadaşlar Bugün Size Minecrafta Benzeyen Terraria Adlı Oyunu Tanıtacağım.Mutlaka Duymadınız.Ama çok hoşunuzua gidebilir :) , Ve Minecraftta gelişim biryere kadardı bunda oyunun sonu yok ve 500'ün üstünde de item var.Herneyse Tam Açiklamaya geçelim.

Selam Minecraftcilar !. Hatırlarsanız Minecraft bize sınırsız bir dünya ve özgürlük veriyordu ve biz o dünyayı kendimize göre şekillendiriyorduk. Ancak Minecraft'ın bir kötü yanı var ki gelişim çok kısa ve sadece bir yere kadardı. O noktadan sonra yapacağımız tek şey inşaattı. Canavar seçenekleri de çok azdı. İşte Terraria farkını burada ortaya koyuyor, ona Minecraft'ın küçük kardeşi diyebiliriz. Minecraft'ın aksine 2 boyutlu fakat bize sundukları çok daha fazla. Yine güzel inşaatlar yapabileceğimiz bu oyunda aynı zamanda maceraya da çok önem verilmiş. Oyunda sürekli daha önce görmediğiniz bir şeyler görebiliyorsunuz. Örneğin 50'den fazla silah çeşidi var.

Osndbk41

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Birşeyi de ekleyeyim +
Eğer Terrariaya ilgi duyulursa forumda boss videolarımı vs yayinlarim.

BaanKaii

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardeş ben terrariayı uzn süredir oynuyorum :D henüz boss görmedim ama bayağı bi canavar öldürdüm.Yaptığım köyde 15 tane felan ev var :D Adamantine zırh var elimde vurunca ışık saçan şu kılıç ve mızraktan var :D ve hala Unicorn kurbanıyım. :D birde bir şey sorucam canı nasıl yükseltebiliriz? yolladığın resimlerde adamın can seviyesi normalden 2 kat fazla. Bu arada bende usta değilim zırh ve ev için itemleri başka hairtalardan toplayıp yeni harita yapıyorum :D

Myrddin

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
tavsiye ediyorum beyler gerçekten müthiş bir oyun 2 boyutlu ama çok eğlencelidir sevmeseniz bile bir deneyin hoşunuza gidecektir

BaanKaii

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hack programının özellikleri neler? Ona göre indiricem.Belki seviceğim bir şey olur.

Osndbk41

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Hack programı : istediginiz esyalari odan edvnize ekliyorsunuz paralar vs ayrıca canınızı ve mananızı da istediginiz kadar arttırmanızı sağlıyor.
Can nasıl yükseltilir ? : Mağaralarda bazı yerlerde çok nadir bulunan bir madde : kristal kalp bunu hammer ile kırarsınız.Ve edvnize geldiğinizde tıklayıp kullanırsınız ve Maxi canınız 100ken 120 olur maxi canınıza 20 ekler.

Biraz geç olduysa üzgünüm :)

kaand

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
İndirsem kötü şeyler olur mu yani kurulacaklar varmı?

BaanKaii

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hack programı : istediginiz esyalari odan edvnize ekliyorsunuz paralar vs ayrıca canınızı ve mananızı da istediginiz kadar arttırmanızı sağlıyor.
Can nasıl yükseltilir ? : Mağaralarda bazı yerlerde çok nadir bulunan bir madde : kristal kalp bunu hammer ile kırarsınız.Ve edvnize geldiğinizde tıklayıp kullanırsınız ve Maxi canınız 100ken 120 olur maxi canınıza 20 ekler.

Biraz geç olduysa üzgünüm :)

Kardeş geç oldu :D 400 can var 260 mana :D kalanınıda sen düşün :D mağarada gezerken buldum kırdım sonra dedim bu ne :D kullanıyım belki boss çağırır dedim can yükseldi asfdsaf :D ve artık terrairada noob değilim 3 boss kestim ;
EYe of cthululu
eater of worlds
king slime (sanırım ismi buydu)

@kaand hiçbişey kurman gerekme oyunu yükle terraria ikonuna bas çalıştır

kaand

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
cthululuyu cağırmıştım 140 canla canına ancak 1800/1512 ye indirebildim boşa gitti :/

kaand

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Dungeon Guardian diye birsi 95000 lerde caktı :( ödüm patladı gitti. ve teşşekürler minecrafttan azıcık farklı ama olsun

Osndbk41

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ben 4 tane boss kestim :

King Slime
Eye Of Chuthlu
Eater Of Worlds
Skeletron

lahuti

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
kardes Su hileyi baska bir yere upload edermisin 30 dk beklemem gerekio yoks a:(

kerem özcan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ben bütün bossları kestim ayrıca ikiz gözleri ve robot tırtılı arkadaslarla 4 saatte kestik deydi

JakSocket

Weeaboo
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Tarihi geçmiş konulara mesaj atmayın. Arşive alıyorum.