Pokemon NEVER Black and White NDS--3D Pcde oynamak için

BaanKaii

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar size Nintendo oyunlarını nasıl bilgisayarda oynayabileceğinizi göstericeğim.
Normalde pokemon Black and white sürümlerinden birini oynamak için oyuna yama yapmak lazımdır.Yama yapılmadan exp alamayız ya da oyun açılmaz.Ben size direk yamalı halini veriyorum ne yapıcağınızı da söyleyeceğim.

Pokemon NeverBlack İndir
Pokemon White İndir
Oyun İngilizcedir. Orjinal dili japoncadır.Oyunda arada bir crash olabilir.Bu yüzden 15 dakikada bir save edin.Eğer bilgisayarınız kasıyorsa ve oyun yavaşsa save etme aralıklarını kısa tutun. Save ederken kasıyor mu diye düşünmeyin.Sizi bayağı bekletir.

Oyunu oynamak için;
Buradan size uygun olan DeSmuME programını bulun ve indirin.Mac ve Windows için vardır.İşletim sisteminizin kaç bit olduğunu bilmiyorsanız 32 bit özellikli programı indirin.Hata vermek gibi bir durum olmayacaktır.Arından oyunu ve desmume dosyalarını aynı klasöre atın.Klasörün yeri fark etmez.Sonra oyunu desmumenin üzerine sürüp bırakın.Başta biraz müzik var onları geçebilir ya da izleyebilirsiniz.Oyunun save dosyası Battery adlı klasördedir.Klasörleri asla silmeyin.

Oyun 5.nesil pokemonlarıyla birlikte Unova bölgesinde geçer.Gene oyun başında Profesör Juniper'ın hediye ettiği 3 pokemondan birini alıyorsunuz.Bu oyun diğer eski versiyonlardan farklı olarak 3D dir ve yanınızda arkadaşlarınızla birlikte gidersiniz.Üstelik birçok ta değişik eşya eklenip bazıları kalkmıştır.

Oyunu internnete ararken çalıştırmak şu kodları kullanan diyen bazı yerler vardır.Onları kullanmaya gerek yoktur.Bu linklerde direk hazır vardır.

Ayrıca diğer bütün .nds uzantılı dosyaları Desmume ile açabilirsiniz.Eğer desmume ile açılmazsa ve ya hata verirse şu programı indirin. NO$GBA

Hata ve istekler için konuya mesaj atın.Hepinizle tek tek ilgilenicem.

BaanKaii

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Neredeyse bir hafta oldu kimse mi Pokemon sevmiyor? Ya da NDS oyunları oynamıyor.Üzüldüm lan :(

TheBloodyMask

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
senin espiri evine bakarken imzanda buldum (imzaydı orası sanırım) yanlız bu nasıl kuruluyo