Minecraft multiplayere basınca atıyor

Hüseyin07

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sorun başlıktaki gibi normal 1.6.2 oh ne güzel at var oynayayım diyom multiplayere basıyorum ne olsun oyun kapanıyo masa üstüne hserrorpid diye bi dosya geliyorne yapsam olmadı benden önceki konulara baktım bisürü şey yaptım olmadı olmadı kimisi tekrar yükle dedi javayı yükle dedi hepsini denedim olmadı bilen varmı %100 olacak çözümü lütfen ya minecrafttan soğudum delircem artık 3 aydır minecraft oynamıyorum bu hata yüzünden:gerçektensinirli: :ağla::ağla::gerçektensinirli:

TheACT

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Minecraft yanıt vermiyor deyip mi kapandı ?

Hüseyin07

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Hayır bildiğin kapanıyor sanki minecraft normal kapanıyomuş gibi

Hüseyin07

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
java 7 yi yüklemiştim ben 6 yı nerden yükleyebilirim ??? ama büyük ihtimal gecmez gecerse başlığı konuyu kapatın diye değiştiririm

Hüseyin07

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
olmuyor ya olmuyor gittim javayı indirdim regedit dosyalarından bütün minecraft geçen şeyleri sildim olmadı olmadı olmuyo lütfen yardım edin bu konunun eskileşmesini istemiyomm

UP UP UP

Clapy

Fatih
En iyi cevaplar
0
Bu sorun genelde launcher bozuksa oluyor. Eğer crackli kullanıyorsan launcherını yenilemeni öneririm.

BurnerTroll v.2

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Evet, bende de aynı sorun olmuştu. Error kaydedip kapanıyordu. Başka bir launcher indir. cLaPsTR'nin dediği gibi.

Hüseyin07

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
öncelikle korayerol bu errorlar ta 1.6.2 cıkmasından bi 6 hafta sonra olmustu konu kurmadan önceydi kaç kere denedim başka launcher derseniz varmı bi bildiğiniz garantiye alıpta verseniz özelden