Minecraft Mod Paketi 3

Edward Elric

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba. Mod paketi 2 yi editledikten sonra en fazla 5 resim koymalısınız diye hata alıyorum o yüzden linki güncelleyemedim ama 3. mod paketinin daha güzel olacağını düşünüyorum :)
Unutmadan mod paketi 1.5.1 dir.

Modları tanıtayım .

Yüklediğim Modlar :​
Asgard Sheild : Oyuna kalkan kadar kılıç ve kalkan ekler.
Back tools : Arkanızda kılıç kazma balta vs.. gibi eşyalar taşır. Baya havalı gözükür . (Modlarla çakışmaz.)
Backpack : Sırt çantası ekler . Sırt çantasını boyayabilirsinizde büyültebilirsinizde .
Balkons Weapon : Bıçak , Mızrak , Savaş Baltası , Tüfek ve benzeri silahlar ekler.
Barrels : Oyuna varil ekler . Daha geniş bir envanteri vardır ama aynı tür itemden koymanız
lazım.
Battle Tower : Oyuna 10 katlık savaş kalesi ekler . Her katta ödül vardır en son yerde ise boss vardır .
Better Farming : Oyuna portakal , limon , limon ağacı , portakal ağacı , elma ağacı gibi eşyalar ekler.
Clay Soldier : Küçük insanlar ile krallığını kur ve savaşmaya başla !
Computer Craft : Oyuna bilgisayar ekler ve işlerinizi otomatik olarak yapar.
Extra Biomes XL : Yeni biomeler ekler
Damage Indicators : Oyunun sol köşesinde mobların canını gösterir.
Dynamic Light : Torchu elinizde tuttuğunuz an etrafa ışık saçar sadece glowstone veya . Creeper lar patlayınca ışık saçar , yanan oklar vs....
Flashlight : El feneri ekler . Ve bu el feneri ile uzakları görebilirsiniz.
Furniture : Oyuna koltuk sandalye perde buzdolabı gibi dekorasyonlar ekler .
Huge Weapon : Oyuna süper bir kılıç ekler. Bu kılıç elmas kazma balta kılıç gibidir.
Legendary Beasts : Oyuna bosslar ekler .
MAtmos : Oyuna kuş cıvıltıları su sesleri rüzgar sesleri ekler. Kılıç sallama sesi ve item değiştirme seside ekler. F7 tuşu ile ayar yapabilirsiniz.
Minecraft Comes Alive : Oyunda cinsiyet olur . Ve köylüler artık tek kaş veya koca burunlu değildir. Kız - Erkek cinsiyetleri vardır ve artık evlenip bebek yapabilirsiniz .
Mo Creatures : Oyuna 100 den fazla hayvan ekler . (Canavarları kaldırdım.)
More Food : Oyuna peynir , patates kızartması , hamburger , sosisli gibi yemekler ekler.
Multi Mine : Bu videodan bakabilirsiniz . TIKLA
Mutant Creatures : Oyuna Mutant Zombie , Mutant Creeper , Mutant Enderman , Mutant Snowman ekler.
Not Enough İtems : Bu hile yapmanızı ve craftları gösterir . 3 çeşittir .
Recipe : Sadece craftingleri gösterir.​
Utility : Recipe a benzerdir sadece silme butonu ve mıknatıs ekler (yere d​
üşen itemleri çekmek için.)​
Cheat : Adı üstünde hile . Sabahı akşam etmek , creative ye geçmek vs....​
Bunları yapabilmek için envanteri açıp options deyip modu değiştirmeniz yeterli.​
Optifine : Kasmaları bildiğiniz gibi değil baya bir azaltır . Ve video settings e bazı ayarlar ekler . Gerçekçi grafik , temiz su vs...​
Parachute : Paraşüt ekler.​
Rainbow XP : Expleri rengarenk yapar.​
Steves Carts 2 : Yeni cartlar ekler bunlarda computer craft gibidir işleri yapar.​
Reis Minimap : Oyuna küçük bir harita ekler . M tuşuna basarak ayar yapabilirsiniz.​
Smart Moving :​
Shift + crtl : eğilmek​
crtl + w : tırmanmak​
tab + w : hızlı koşmak​
gibi haraketler ekler. F9 ile açıp kapatabilirsiniz.​
Yakında yüklemek istediğim modlar :​
ThaumCraft​
Güncellemeler :​
1.0​
Mod eklendi​
Backtools​
Backpack​
Balkons Weapon​
Barrels​
Dynamic Lights​
Flashlight​
Furniture​
MAtmos​
MoCreatures​
Not Enough İtems​
Optifine​
Reis Minimap​
Smart Moving​
Silindi:​
(Yok)​
1.1​
Mod Eklendi​
Asgard Shield​
Clay Soldier​
ExtraBiomesXL​
Huge Weapon​
Comes Alive​
More Food​
Multi Mine​
Silindi​
(Yok)​
1.2​
Mod eklendi​
Battle Towers​
Better Farming​
ComputerCraft​
Damage Indicators​
Legendary Beasts​
Mutant Creatures​
Parachute​
Rainbow XP​
Steves Carts 2​
Silindi​
(Yok)​

Kurulum: Başlatı açın arama yerine %appdata% yazın.​
Roaminge tıklayın.​
.minecraft ı silin .​
Benim verdiğimin linkin içindekini roaminge atın.​
Minecraftınızı .minecrafta ATMAYI UNUTMAYIN !!!!​
Notlar : En fazla 5 resim uyarısı olduğu için resim koyamadım kusura bakmayın :)
Mod öneriniz varsa söyleyebilirsiniz.
İstediğiniz kadar soru sorabilirsiniz.
Controls den bazı ayarları çakıştığı için değiştirdim . Contorls e bakıp inceleyebilirsiniz.
Mod paketi ile multiplayer a girmenizi hiç tavsiye etmem.

Ulquiorra Schiffer

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Neden bilgi paylaşımı gibi önemli ve yardım sever bir aktiviteyi ticarete döndürüyorsunuz?

Ulquiorra Schiffer

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben burda şantaj yapmıyorum . Eğer çok istiyorsanız 5 beğeni verin demek istiyorum . Zaten ben önceden söylemiştim 23 nisanda çıkacak diye *_*
Zaten 23 Nisan'da yayınlayacaksanız neden beğeni kazanmaya çalışıyorsunuz?

Ayrıca şantaj yaptığınızı söylemedim.

dragonmaster king

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
3.mod pack süper bence şu modlar olsaydı=dragonmod claysoldiers oyuna tank ve uçak ekleyen 1 mod ve 2.modpackin tamamı bunu yaparsan sevinirim

Edward Elric

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
3.mod pack süper bence şu modlar olsaydı=dragonmod claysoldiers oyuna tank ve uçak ekleyen 1 mod ve 2.modpackin tamamı bunu yaparsan sevinirim
Önerin için sağol :) clay soldier %100 yüklerim dragonmod u yükleyeceğimi sanmam oyunu zorlaştırır. Tank uçak ? sanırım flans moddan bahsediyorsun :D O nerdeyse bütün modlarla çakışıyor ama denerim :)

dragonmaster king

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
:) animalbikes'ta olur.ben sadece 2.modpackta söyledigin youtubda her şeyi anlatan çocugun modlarından istiyorum o kadar istersen azelzampd packa bak o da süper ama seninki daha iyi tabi:):)

Edward Elric

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Animal Bikes biraz doğa üstü bir şey :D pek sevmedim o modu ama çok istek gelirse yüklerim.