Minecraft 1.4.5 Için Mod Yapımcısı Aranır !!!

AirRaid

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Minecraft 1.4.5 versionu için bir mod tasarlamayı düşünüyoruz.Mo'Creatures gibi bir mod.Fakat böyle modlar yapması zor.Mod yapımından iyi anlayan biri varsa bizle irtibat haline geçsin.Mod yapımını iyi bilecek ki süper bir mod ortaya çıkaralım.Bu çalışmadan bir çıkar sağlanmayacak.Sadece mod yapmak istiyoruz.Mod yapımcısına serverımızda adminlik verebiliriz.
Not : Yapılacak olan mod öyle basit bir mod olmayacak.Yazıda da belitiğim gibi Mo'Creatures gibi ustalık gerektiren bir mod olacak.Kendine güvenen varsa konuya mesaj yazsın.İletişime geçeceği bir şey vereceğiz ona (Skype gibi).
Şimdiden Teşekkürler !!!

AirRaid

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bir şey değil.
Bu arada beyler bilen varsa çekinmesin.Söylesin ben yapabilirim diye.

AirRaid

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Var mı birisi ya ! LÜTFEN ! Yoksa yok deyin kapansın.

Enokan

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
beni unutmayın :) profosyonel bir mod yapımcısıyım :)

Enokan

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Silahlı :D thaum craft 3 gibi modlar kısaca bide build craft gibi :D ama kodlaması zor :)

MBerkZ

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
bn konu acamadım daha siz modu bırakında şu konu açmayı biri öğretsin anasayfanın köşesinde yazmoı konu aç die

AirRaid

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
bn konu acamadım daha siz modu bırakında şu konu açmayı biri öğretsin anasayfanın köşesinde yazmoı konu aç die
Solda konular var.Minecraft Genel gibi falan.Konu açacağın konuya tıkla.Aşağıda Yeni Konu Aç olacak.Oradan açabilirsin.