Merhaba ben Mesudunarkadasi

erdimye54

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Evet bir arkadaşımız yapmış ve özendim bende yaptım :roflmao:

Gerçek adım-soyadım Erdi ZANDOLU
Yaşım 18
62 kiloyum
1.70 boyundayım
Sporcuyum . Daha doğrusu dövüşçü . Wing chun eğitimi aliyorum .

Sevmediğim ve nefret ettiğim şeylerden bahsedeceğim:
-İlk olarak en önemlisi insanların oyunda birilerine zarar vermesi yapılarını yıkmaları tamam belki bu normaldir ama bu insanlar gercek hayatta ezik tipler . Ezilmelerinin acılarını oyunda çıkartıyolar bu daha zavallıca
-Küfür . Aslında buna alışığım çünkü sözlü saldırılara aldırış etmemeyi öğrendim . Sakin olmak en önemli silahtır. Küfür ise sadece küfürdür .
-Bencillikten ölesiye nefret ederim . Neden paylaşmak varken cimrilik yapalim yada ölmek ugruna bile birine yardım etmeyelim ki .
-Sigara . Bu tek kelime acıklama gerektirmiyor sanirim .:sick:
-Kibir ve böbürlenme . Aslında bir zamana kadar bende böyleydim ama insanlar değişir öyle değil mi. :ninja:
-Ayrımcılık ve yalakalık . Server adminlerinin en çok yaptığı olay . Birinde vip mi var sende yok mu tamam haklıysan bile ''ban'' :uuh: Yalakalıkta buna dayanıyo . Sen yalaka değil misin adam yalaka aynı durum ama vip yinede daha avantajlı adam para kazandırıyor sonuçta . :hihi:
-Ve en önemlisi işi bilmeden sormadan eleştiren insanlardan . Adamlara versen hamachli server bile açamazlar :happy:

Yaptiklarim Özelliklerim ve sevdiklerim:
-Rpg ve Frp hayat felsefem :love:
-Voleybolda iyiyim.
-Çok kolay güvenen inanan ve bağlanan bir insanim.
-Minecrafta ve League of Ledends'e zaman ayırırım ama diğer mmorpg'lerede zaman ayırırım (Rappelz vb.)
-Şu an Üniversite sınavlarına hazırlanıyorum ama yazın rpg server yapımına başlayacağım ( bu rpg mantığı daha gelişmiş olmasını planlıyorum kışa kadar yapımı sürer :laugh: )
-Skypeta grup olarak görüşmek ve sistemli oynamaya bayılırım ( biri okcu olup diğeri tank olacak vb.)
-Yeniliklere açık bir yapım var . ( Herobrine modunu oynamak bile buna dahil lakin creeper kadar korkutmuyor )
-Elfçe bir kaç kelime biliyorum ve dahada geliştiriyorum bunu.
-Kolay affederim insanları.

Yeterince kendimi anlattım daha çok şey var ama f klavyede yazıyorum ve hastayım .:oops:

H

Hero_Steve

Ziyaretçi
SANKİ SURVİVOR'A KATILIYORMUŞ GİBİ AÇIKLAMA YAPMIŞSIN KARDEŞ BENCE (DİKKAT ET BENCEDİYORUUMM!!! SAKIN YANLIŞ ANLAMA!!!) NİYE HERKEZE YAŞINI KİLONU BOYUNU ADINI SUNUYORSUN BENCE ÇOK TEHLİKELİ BİRŞEY KARDEŞ BÖYLE BİR ŞEY YAPMANI SANA HİÇ TAVSİYE ETMEM.NOT:BUNU SADECE BİR UYARI OLARAK ALGILAYABİLİRSİN :)

al1mert

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
SANKİ SURVİVOR'A KATILIYORMUŞ GİBİ AÇIKLAMA YAPMIŞSIN KARDEŞ BENCE (DİKKAT ET BENCEDİYORUUMM!!! SAKIN YANLIŞ ANLAMA!!!) NİYE HERKEZE YAŞINI KİLONU BOYUNU ADINI SUNUYORSUN BENCE ÇOK TEHLİKELİ BİRŞEY KARDEŞ BÖYLE BİR ŞEY YAPMANI SANA HİÇ TAVSİYE ETMEM.NOT:BUNU SADECE BİR UYARI OLARAK ALGILAYABİLİRSİN :)
nesi tehlikeli ki bu forumda 68 kilo olan ve wing chun eğitimi alan insanları öldürmeye meyilli piskopatlar olmadığına eminim...

erdimye54

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Aslında korkacak bit şey yok burada birçok insan tanıyoruz ve birbirimizi tanıyoruz :hihi: Gelecek ölüm sizden olsun :)

Kokos

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hero sen cok abartmısın ama dogru herkeze bu bilgilerini sunma aynı zamanda al1mert bu forumdada birbirini öldüren tanımıyorum açıkçası :D aynı zamanda öldürenler bile olsa bunuda öldürebilirlerdi yani lafın gelişi konuşuyorum adam daha profosyonel değil eğitimini alıyor öğrenme yaşlarında gayet iyi umarım iyi bir wing chun dövüşçüsü olursun açıkçası kickbox la ilgilendiğimden o dövüşü çok iyi bilmiyorum iyi günler :)

H

Hero_Steve

Ziyaretçi
BEN ÖLDÜREN DEMİYORUM ZATEN SABOTAJ DÜZENLEYEBİLİRLER BİRDE DEDİM Kİ BUNU SADECE BİR UYARI OLARAK ALGILA DEDİM DİKKATİNİZİ ÇEKİYORUM.

erdimye54

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ya tamam gençler abartmayın bu kadar . Delinin biri kuyuya inci atmış kırk akıllı çıkaramamış :)

Kokos

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
ya bu bölümde en çok sevmediğim 2 şey 1. si 11- ler 2. si bi konuyu dev gibi boyuta getirip kapatmaya çalışanlar :D