Los Villages Haritası (Konuda Bazı Sürprizler Var Okuyun Beğeneceksiniz)

Haritayı Paylaşalım Mı ?

• Kullanılan toplam oy
    6

AirRaid

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ben AirGameCraft®'ın Sahibi AirRaid ;
Bugün sizlere harika bir harita sunacağım fakat bu harita ilerleyen zamanlarda harika olacak.Bunu fazla anlamadınız ve bu yüzden de sizlere açıklayacağım.Bu harita daha başlangıç aşamasındadır.
Normal bir köyden farkı azdır fakat ayrıcalık kılan bir şey var.İleriki zamanlarda güncelleştirmeler gelecek ve bu güncelleştirmeler sayesinde köy gelişecek.Güncellemeler şöyle olacaktır.Mesela ben şimdi haritada bazı yerlere yakında şu gelecek gibi şeyler yazdım.Onlar güncellemeler ile gelecek.
Yani mesela şu an bir ev inşaatı var diyelim.Güncelleme ile bu inşaat eve dönüşecektir.Köyün bir kısmına Area 51'i yapacağım diye yazdım.Bu Area 51'i büyükçe bir şey yapmak istiyorum.Bu yüzden Area 51 bir güncellemede bitmeyebilir.Ama inşa oluşunu takip edebilirsiniz.Ayrıca spawn noktası ile ilgili birazcık sorunumuz var.Köy spawn noktasından çok uzakta.Asıl spawn noktasından ulaşabilmek için glowestone dizdim.Onu takip ederek bulabilirsiniz.Fakat spawn noktası tam olarak belli olmadığı için sorun oluşabilir.Bu sorunları bize bildirin.
Haritayı Uploadladık ve şimdi paylaşıyoruz.Bu daha ilk versiyonu.
Los Villages V-0.1: TIKLA İNDİR
GÜNCELLEME BU HAFTA İÇERİSİNDE GELECEKTİR ! GÜNCELLEMEYLE BERABER RESİMLER DE KONACAKTIR ! ŞİMDİLİK İNDİRİN ! LİNK VİRÜSSÜZ VE GÜVENLİ AYRICA KOLAY İNİYOR !
AIR RAID

AirRaid

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Skype ekle beni.Adım air.raid Eğer beğenirsen ve güncelleştirmeleri merak edersen burda da paylaşacağım.

UtkuÖZKAN

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Abi açıktan eklesen olmazmı skype ı artık kullanmıyorum yada mesaj atsan

UtkuÖZKAN

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Bi upload sitesine üye olupyükleyip indirmelinkini verebilirdin ama neyse

AirRaid

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
HARİTA UPLOAD EDİLDİ.ŞU AN FAZLA GÜZEL DEĞİL AMA İLERLEYEN VAKİTLERDE GÜNCELLEMELER OLACAK VE HARİTA SÜPER OLACAK.
NOT:KÖYE GİDEBİLMEK İÇİN GLOWSTONELARI TAKİP EDİN !
LOS VILLAGES V-0.1: TIKLA İNDİR

AirRaid

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Evet resim yok şu yüzden koymadım haritanın direk özelliklerini koymicam.Güncellemeler gelince güncellemelerde ne geldiğini göstereceğim.Şimdilik haritayı indirin.Virüssüz ve güvenilirdir.Ayrıca az boyutlu olduğu için 1 saniye ile 10 saniye arasında indiriyor.Yeni Güncelleme bu hafta içinde gelecektir arkadaşlar.