Dev Otel-(yapcağım Şehirin Ilk Yapıtı.)

Aygan

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar, öncelikle (Ege abiden çalıntı yapmışsın.......vb) gibi şeyler duymayım sadece Ege abiden otelin şekilini aldım.2. Çalışmam 1. Çalışamam modern evdi.İlk çalışamam için tıkla.İyi kötü yorumlarınızı bekliyorum.Bir resim.
FernandoTorres Or trmaviay yazması bazı sitelerde adım FernandoTorres ondan zaten Or veya demek.

DOWLAND:http://www.multiupload.nl/MXFUUNP63U

gry

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Biraz asimetrik gibi fakat güzel olmuş bu arada HOTEL yazısının O su biraz kötü olmuş. Yandaki kırmızı şey o hotelin yanında kötü durmuş belki başka bir yere konulabilinir ve yolları başka bir bloktan yapabilisin ha birde sokak lambası gibi şeyler yap yere koyma ışıkları
Edit : Kelime hatası

Quantum

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Pencerelerde merdiven kullanırsan yuvarlak duruyor ama pencerelerde cam kullanırsan merdivenli bölgeler boş kalır.

Aygan

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Abi ben iyi kötü yorumlarınızı bekliyorum dedimde tükür dedim başımdan aşağı su dökdünü.O kadar uğraştık hiçmi güzel olmamış.

Aygan

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Malesef pc'ye format atarken gitti.2 gün ağladım :D O kadar uğraşmışdım indiren varsa yeniden uplaod etsin nolcak 200kb

Liliven

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
bence çok güzel olmuş ama hotel yazısını kaldır bence çünkü zaten otele benzer bi hali var :D bide bahçeyi fazla çiçeklendirmişsin onun yerine süs havuzu filan bir şey koyabilirsin bence ama onun dışında çok güzel ellerine sağlık :)

WindMarQ

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Güzel ama iki tane ayrı bina yapabilirdin :D

Aygan

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
2 ayri bina yapacakdim ama ortasini birleşdirdim sonradan saolasiniz.

burakerman

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Baya emek vermişsin ama gözüme batan tek şey Hotelin O su :D