Dawnstar Rpg - Rpg'nin Adresi !

eminatuk

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Gerçekten güzel umarım açılır , Userler krallık-Köy kurabilecekmi yoksa sadece krallık içinde yaşammı sürecekler ?

-qYokunjoNp-

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bunun tam olarak açıklaması yok. Böyle bir şey için sadece orayı inşa edip 2 adam bulmanız yetmiyecek. Öncelikle temamızı ve hikayemizi sitemizden okuduysanız -ki okumanızı tavsiye ederim- zalim bir kralımız var. Bu krala dayanabilecek güçte olmanız lazım bu bir. Bir karizmanız (tanınmış olmanız vb...) olmalı ve liderliğiniz gelişmiş olmalı bu iki. Gerekli parayı rolsel elde edebilmeli bu üç. Sonrası ise kolay. Geriye rolsel inşaata başlayıp normal yapmak kalıyor. Bir kasabayı 2 yılda yani OOC 6 günde bitirirsiniz. Tabi bu sizin liderliğinize falan bağlı. Liderlik hesaplamaları için öncelikle ne kadar açık sözlüsünüz falan filan bu şekilde şeylere bakılacak. Arkanızdan insanları getirebilmeniz lazım yani. Tek kişi ev yaptım, kasaba yaptım demekle olmuyor. Açıklamalar forumda mevcut. Oradan bakmanız daha doğru olur.

eminatuk

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Zalim bir kralımız var derken en ufak şeye CK felanmı yapıyor ?

Not:Sorduğum sorular için özür dilerim ama RPG Yapmayı çok seven birisiyim

-qYokunjoNp-

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
O anlamda değil. Kral rolünü güvenilir kişilere vericeğiz ya da aramızdan birisine rica edeceğim. Temamız steampunk olduğu için buharlı çağdayız. Buhar makineleri filan var. Halk kralın yaptırdığı fabrikalardan ve fazla vergilerden hoşnut değil. İsyan çıkarma çabalarından başlıyacak. Yavaşça isyanlar falan. Yani etrafı kirleten bir teknoloji hırsı ve ona karşı olan çevreci halk gibi düşünün. Teknoloji kralın elinde olduğundan güçlü olacak. Kısacası zalimlik dediğim bu şekilde.

Tipeezcibela

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Oyunda kraliçe varsa ben olabilirim. Skinim de var bir tane. Çok güzel olacağa benziyor! :)

eminatuk

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Anladım bayağı iyi bir proje İsyan rolleri güzel olacaktır

Belial

V0LTR0N
En iyi cevaplar
0
Türkiye'de adam akıllı 3 tane proje var, bunlar;
1-) ********** (SK-RPG)
2-) Darkfall-Rp
3-) Dawnstar RPG

Bunların dışında görmedim ki olsa bile tanınmıyordur. ********** adminlerin uyumsuzluğundan kaybediyor. Darkfall-Rp ise yeni katı kurallarından. Biz ise bazı adminlerin benim sözümü dinlemeyip beni hiçe saymasından kaybediyorduk, ta ki yeni adminler alıp onları atana dek. Onları attığımda bakımdaydık ve hemen temayı değiştirdik. Bu sefer herkes bir ağızdan değil sıra sıra düzgün konuştuğumuz için adam gibi bir tema çıkardık. Her hangi bir kusur göremiyorum şu anda. Ama SK-RPG'nin yönetim grubu bizle doğrudan dalga geçiyor. Darkfall-Rp ise bizi adam yerine koymuyor. Biz ise sadece dün aşırı derece hakaretten dolayı forumlarına saldırı yaptık o kadar. Onun dışında dalga geçersek kendi aramızda küfredersek kendi aramızda. Onlar gibi forumdan yapmıyoruz bunları. Ben burda bir şey kanıtlamaya çalışmıyorum. Sadece Türkiye'deki vahim durumda olan online anlayışı gösteriyorum. Geçen gün arkadaş LoL'de Türkiye serverine geçmiş, bana diyor ki " İngilizlerde bir adamı 2-3 kişi kesince 'iyi iş' bizim Türkler 'Ks atma .....' diye küfrediyorlar.". Gerçekten de böyle... Türk oyuncuları oyunlara yeteri kadar değerini vermiyor ve her oyun onlar yüzünden batıyor. Ben Wolfteam ve Pointblank ilk çıktığı zamanlarda oynamaya başlamıştım; ta ki Türk oyuncular gelene dek. Başta bilinçliler sonra ise ergenler gelince bokunu çıkardılar oyunun. Aynı şekilde bu tür olan her oyun böyle. Bu oyunların Türkçe'si yapılmamalı. Minecraft'ta değişmeye başladı. Önüne gelen kirletiyor her yeri. Eskiden Türk oyunculardan minecraft'ı sadece 10000 kişiye yakın kişi bilirdi ve 1000'e yakını devamlı oynar sadece ama sadece 300'ü multiplayer oynardı. Şimdi geldiği hale bakın ! Herkes server kuruyor, her yer ergen kaynıyor, hileler dolup taşıyor, en kötüsü saçma nedenlerden dolayı edilen küfürler ve kurallara uymamalar. Türklerde bu bilinci kazanabilecek pek kişi yok. Bu serveri kurmam zaten insanlarda bu bilinci ortaya çıkartmak; keyifli, küfürsüz, hilesiz ve kurallı bir oyun oynanmasını sağlamak. Bu kadar yazıyı yazmamın amacını bilmiyorum ama rahatladım denebilir. Bu arada sağ ol projemizi takdir ettiğin için :D Çok fazla yazmayım :p

Oyunda kraliçe varsa ben olabilirim. Skinim de var bir tane. Çok güzel olacağa benziyor! :)
Rol bilgini test edersek ve onaylarsak neden olmasın ? :)

Belial

V0LTR0N
En iyi cevaplar
0
İstemekle olmuyor arkadaşlar. Rol bilginiz onaylanır ise en iyiler seçilir ve böyle yerlere konulur. Onun dışında zor bir başvurumuz var zaten (non-rpcileri ve survivalcileri engellemek amacıyla). Lütfen bu tür soruları veya istekleri bana söylemeyin.

Pardon eski hesabıma girmişim...

Hakoda

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Oyun açıkmı ? açık değilse nezaman açılacak ? başvuru için nereye bilgilerimizi yollayacagız ?

-qYokunjoNp-

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Hepsini sitemizden takip edebilirsiniz. Önce üye olmanız gerekir. Ayrıca bu gece veya yarın sabaha doğru açılacak. Konu güncel !

Site Adresi : www.evilsephgaming.com

eminatuk

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
@-qYokunjoNp - Sana benden tavsiye S.A.M.P (San Andreas Multi Player)'da birçok server kurduk tecrübem varki söylüyorum çoğu kişi serverde trollemek için başvuru yapacaktır oyüzden kuralların biraz katı olması iyi olacaktır diye düşünüyorum . Başarılar şimdiden