BrayJadamence SkyWars(2 kişilik skyblock, xp market dungeon arena) (ve daha tam bitmemiş kit arena)

MAP nasıl olmuş?

• güzel

Kullanılan: 9 56.3%
  • geliştirmelisin

Kullanılan: 1 6.3%
  • iğrenç

Kullanılan: 6 37.5%

• Kullanılan toplam oy
    16

[MyM]BrayJademence

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
merhaba arkadaşlar bugün size şah eserimi sunmak istiyorum normaldeki skyblock birazcık daha eğlence katıyım dedim ve ortaya böyle bir şey çıktı umarım beğenirsiniz
İKİ KİŞİLİK SKYBLOCK
2 kişilik skyblock derken tek adada skyblock değil 2 adalı skyblock bu kendi adanızı geliştirebileceğiniz bir şey
url=http://******/c25MCx]
[/url]

XP MARKET
xp markette ne? yani kendi levelinizle eşyalar alabilirsiniz demek. O bu beni heyecanlandırdı.Peki nasıl level kascaz? Oyuna başlar başlamaz malesef level kasamassınız kum adalarının ilerisinde dungeon olucaktır o dungeondan zombie vs. şeyler kesserek level kasabilirsiniz.Yanlız dikkat edin dungeonlar çok tehlikelidir.
ama xp markette pek fazla şey yoktur yapcak bir şey bulamadın da
DUNGEON
dungeon ne? dungeon zombi vs canavarları kesebileceğiniz bir yerdir burda xp marketten eşya almak için level kasarsınız ama level kasmak o kadar kolay değildir.Peki hangi yaratıklar var? cave spider,spider,zombie,skeleton,zombie pigman yaratıkları vardır.Peki setsiz taş kılıçla gitsem nolur? İlk girdiğiniz 20 saniyede ölürsünüz.
url=http://******/c25MCx]
[/url]

ARENA
bu bildğimiz kapışmalı arena mı? Evet aynen öyle bu arenada istediğiniz gibi kapışabilirsiniz rakibinin eşyalarını alabilirisniz.Peki ölürsem Itemlerim geri gelirmi? Bu sizin belirliyeceğiniz bir şey ben karışamam.Peki bir kaç fotoraf gösterir misiniz? tabii ki aşağıda var:

İşte arkadaşlar map böyle sevdiyseniz lütfen beğeni atın ve benide izlemeyi unutmayın anca böyle teşşekkür etmiş olursunuz
İNDİRMEK İÇİN TIKLA BANA

Tario76

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Fikir güzel ama tam olarak dökememişsin geliştirmelisin.