aaaaaaaa bbbbbbbbb

HeRCuLeS

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
aaaaaaaa bbbbbbbbb

Son düzenleme:

Berat.

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
iyide bunu coğu minecraft oyuncusu bilir.Yinede bilmeyenler için iyi olmuş.

H

Hero_Steve

Ziyaretçi
HERKEZİN BİLMESİ ZORUNLU DEĞİL KARDEŞİM 1.5 YILLIK MİNECRAFT OYUNCUSUYDUM DAHA 2 HAFTA ÖNCE ÖĞRENDİM KIZILTAŞLARLA PEK UĞRAŞMAM AMA SEN UĞRAŞIYORSAN BİLMEM NE ALAKASI VAR ÇOĞU MİNECRAFT OYUNCUSU BİLİR ŞU ANDA MİNECRAFTIN ORJİNAL SİTESİNE GİT KAÇ KİŞİNİN ORJİNAL OYUN ALDIĞINA BAK YAKLAŞIK SEKİZ MİLYONU GEÇKİN 8 MİLYONUN 6 MİLYONU BİLMEK ZORUNDAMI?

dshadow668

Marangoz
En iyi cevaplar
0
bizde biliyoz bunu yapmasını gerçektende accaiiiiiiip zaman kaybı insan bari düzgün adam akıllı bşey yapsa kendi videosuda değildir kesin

Berat.

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
HERKEZİN BİLMESİ ZORUNLU DEĞİL KARDEŞİM 1.5 YILLIK MİNECRAFT OYUNCUSUYDUM DAHA 2 HAFTA ÖNCE ÖĞRENDİM KIZILTAŞLARLA PEK UĞRAŞMAM AMA SEN UĞRAŞIYORSAN BİLMEM NE ALAKASI VAR ÇOĞU MİNECRAFT OYUNCUSU BİLİR ŞU ANDA MİNECRAFTIN ORJİNAL SİTESİNE GİT KAÇ KİŞİNİN ORJİNAL OYUN ALDIĞINA BAK YAKLAŞIK SEKİZ MİLYONU GEÇKİN 8 MİLYONUN 6 MİLYONU BİLMEK ZORUNDAMI?
sen simdi bana bunları dedin ama merak edip internete yazsaydında dispenserın önüne lav koyulup atesli ok fırlatıldıgı yazılır.Bu arada ben minecraftı en fazla 1 senedir oynuyorum ama bunubasladıktan 2.5 ay sonra ögrendim .Sadece merak işi

H

Hero_Steve

Ziyaretçi
AYNEN SADECE MERAK İŞİ HAKLISIN İŞTE BENDE ONU DİYORUM herkes MERAK MI EDİYOR 6 MİLYON KİŞİ MERAK EDİP DİSPANSERLE NASIL ATEŞLİ OK YAPILDIĞINI MI ARAŞTIRIYOR? :D AYRICA KESİNLİKLE ZAMAN KAYBI DEĞİL BAZI YERLERDE ÇOK İŞE YARIYOR!

Batuhan102

Marangoz
En iyi cevaplar
0
mütiş fkir bende deniycem yanlız lavdan başka olsa olmazmı cehennem taşını yakarak önüne koysak