Minecraft'ta bedrock (katman kayası) yok etme yolu bulundu!

emreovus33

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar,

Youtube'da bir adam Minecraft Beta 1.1_02'de Bedrock yok etme yolu bulmuş. Ben bu bug olabilir diye düşündüm ve wiki'de version history'de bununla ilgili bir bug'ın rapor edilip edilmediğini ve çözülüp çözülmediğine baktım ancak hiçbir rapor veya çözüm yok. O zaman bu yol gerçekte bir bedrock yok etme yöntemi mi?

http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&v=PK1kUAN9Tuc&NR=1

Ne düşünüyorsunuz?

AAlp_

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Denemiştim olmamıştı ...

AAlp_

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Beta'da bu sorunu tespit edip kaldırmış olabilirler.Mod da olabilir ama sanmıyorum

Lovebeer24

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Evet Alphada böyle bir şey vardı
ama kaldırıldı

rayandu06

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
bi adam bir kere 1.4.6 da hungergamesde kralokcu ile bedrock'u kırmıştı hiç unutmuyorum varya :D

berkeps3

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Siz mojangi kaç kişi olduğunu biliyormusunuz? Ve adam youtube a koymuş. Youtubeda çok kolay görülebilir.

emreovus33

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Onlarda insan değilmi? Onlarda mola vermiyormu?
Veriyorlar ama Minecraft videolarını izlemiyorlar. Çünkü eğer izleselerdi, "Minecraft Crafting İdeas" gibi videolardan örnek alırlardı. "TeamMojang" adlı Youtube video kanallarında ne kadar az video olduğuna şahit olmuşssundur. Onlar mola verdiklerinde şirket binalarında Xbox konsollarında vakit geçiriyorlar. :D

Rapido_Hombre

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
bir de gümüşbalığı bedrockun üsündeyken alttaki bedrocku kırıp gümüşbalığı yapabilir her sürümde oluyor bu