|\|-ZioCraft-|\|>1.7.x Skyblock sunucu | 185.52.52.122 | 'Sunucu Bakımdan Çıktı Şu Anda Aktif!'

Rows

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0

İsim : ZioCrat

Türü : Skyblock

İp : 185.52.52.122

Kapasitesi : 125

Ram : 6 GB

Lag Oranı : %0 (Arada kasmalar olabilir ondan dolayı kusura bakmayın)

Öncelikle bizi seçmenizin nedeni ilk olarak skyblock oluyor güzel bir ada sistemimiz bulunmakta , Spawnımız tarafımız tarafından yapıldı sunucuda alıntı diye bir şey yoktur. Serverimizde bug bulunmamaktadır. Eğerki gözümüzden kaçmış bir bug varsa bize iletiniz karşılığında size güzel bir hediyemiz olacaktır eminim. Sunucumuzdaki yetkililer her sorununuzla ilgilenmek için bulunmaktadırlar eğer sunucuda "/acikadminler" yazıp sonrasında açık admin bulunuyorsa "/help <sorununuz" olarak belirtebilirsiniz. Bizi eğer seçerseniz çok mutlu olacağız.

Fiyatı : 15 TL
Repair (Bütün itemleri yenileme)
Genel vip komutları "/vipdig , /vipfir , /vipjmp , /vipspd" kullanma
VIP Kit (Protection 3 Elmas set , Sharpness 3 - Fire Aspect 2 Kılıç , 32 Elmas Blok - 32 Demir Blok - 32 Altın Blok - 32 Zümrüt Blok)

Fiyatı : 30 TL
Özellikleri:
Repair (Bütün itemleri yenileme)
Fly (Uçma "/fly" komutu ile)
Genel vip komutları "/vipdig , /vipfir , /vipjmp , /vipspd" kullanma
SkyVIP kit (Protection 4 Elmas set , Sharpness 4 - Fire Aspect 2 Kılıç , 64 Elmas Blok - 64 Demir Blok - 64 Altın Blok - 64 Zümrüt Blok)

Güvenli olması gerek!

Sunucumuzdaki bot koruması, özel hile sistemi ile sunucumuzu her zaman güvenceye alıyoruz. Hile olanları özel anti hile sistemimiz Aktifttir!

Saygılı ortam mı?

Sunucumuzdaki saygılı ortamı her zaman koruyoruz. Sunucumuz her zaman diğer oyunculara iyi davranmış, hiç küfür etmemiştir. Her ne olursa olsun yetkililerimiz hiçbir zaman küfür edemez ederse bile yetkisi alınır ve bidaha ederse gerekli şeyler yapılır. Bunlar oyuncular içinde geçerli.

Her eşyam var! Sıkıldım artık!

Eğer suncuumuzdaki bütün eşyalara sahipseniz ve sıkıldıysanız Daha Farkli Bişiyler
Yapıp Eglenebilirsiniz :)

Lag varsa ben yokum!
Lag konusunda hiç sıkıntı olmayacaktır. Sunucumuzun özel CPU ve RAM yemeyecek pluginleri sayesinde hiçbir zaman lag olmayacak ve takılmayacaktır.

Neler yapcağım ?

Sunucumuzda para kazanmak orta zorlukta.Kemik Felan Satarak ve Spawner Koyarak Ve ./C sistemi ile gorev yaparak :)

Spawn

Skyblock adası

Arena

CeapLinCess

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Güzel bir sunucu ama

+Market fiyatları çok değişik
+/warp komutu yok
+Lag sorununuz yok o çok iyi ram olarakdan
+elimizdeki kazma taş kırdıgımızda hiç canı dahi gitmiyo bence gitse iyi olu ama kırdıgımız taşın elimize gelmesi çok iyi olmus
+mob lar varken mob itemlerini (deri v.b) lein satıs fiyatı cok yuksek olmus en kısa süede direk dia v.b alabiliriz
+Viplere verilen 32 dia block v.b ler cok fazla deilmi sizcede ? onlar normal olmalı gibime geldi
+sunucuya bi girdim birinin adası 2 binlerde 2 ada var zaten o kişide sadece dia blockdan yapmsı bu saçmalık deilmi yardımmı var acaba yoksa vipmi o kişi ?[DOUBLEPOST=1436093730,1436089311][/DOUBLEPOST]+ Sw buglandı gg sıfırlanırsa iyi olur

Surpire

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bu Reklamın Diğer Sunucularda Yapılması Gerek

CeapLinCess

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
reklam güzel ama servrer battı atık :D

Rows

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Güzel bir sunucu ama

+Market fiyatları çok değişik
+/warp komutu yok
+Lag sorununuz yok o çok iyi ram olarakdan
+elimizdeki kazma taş kırdıgımızda hiç canı dahi gitmiyo bence gitse iyi olu ama kırdıgımız taşın elimize gelmesi çok iyi olmus
+mob lar varken mob itemlerini (deri v.b) lein satıs fiyatı cok yuksek olmus en kısa süede direk dia v.b alabiliriz
+Viplere verilen 32 dia block v.b ler cok fazla deilmi sizcede ? onlar normal olmalı gibime geldi
+sunucuya bi girdim birinin adası 2 binlerde 2 ada var zaten o kişide sadece dia blockdan yapmsı bu saçmalık deilmi yardımmı var acaba yoksa vipmi o kişi ?[DOUBLEPOST=1436093730,1436089311][/DOUBLEPOST]+ Sw buglandı gg sıfırlanırsa iyi olur
Market fiyatları gayet normal eğer saçma olan fiyatlar varsa yazabilirsin
Warp komutu olması gerek sıkıntısı varsa gidericem biraz sonra
Lag sorunumuz allaha şükür yok arada olacaktır ona yapabileceğimiz bir şey yok
kazmaların durabilty gitmesini yapıcaz
Mobların satış fiyatları zaten düşücek
VIP lerin itemleri biraz abartı olmuş olabilir hemen düzelticem
O arkadaş admin birşeyler deniyordum 2000 level ada yaptı o silinecek merak etme dostum
Iyi oyunlar dilerim.[DOUBLEPOST=1436098180][/DOUBLEPOST]
reklam güzel ama servrer battı atık :D
Servere ne oldu acaba ?
Bu Reklamın Diğer Sunucularda Yapılması Gerek
Reklamımız güzelse ne mutlu :)[DOUBLEPOST=1436098419][/DOUBLEPOST]Sunucu Sıfırlanıcak 1 Saat Bakımda Sunucu Lütfen 1 Saat Sonra Tekrar Uğrayın Sunucuya.

CeapLinCess

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sıfırlanmalı bencede :D bug ise cok basit adamın ismi Market idi oradan yaptı direk[DOUBLEPOST=1436100949,1436100898][/DOUBLEPOST]White liste benide ekleyebilirmisiniz oyundan 1-2 şey soylemek istiyorumda nickim : CeHD

Rows

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sıfırlanmalı bencede :D bug ise cok basit adamın ismi Market idi oradan yaptı direk[DOUBLEPOST=1436100949,1436100898][/DOUBLEPOST]White liste benide ekleyebilirmisiniz oyundan 1-2 şey soylemek istiyorumda nickim : CeHD
Aldım lakin çıkartıcam şimdi gel.

Minecraft_Server14

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Markete Saçmalık Yok Bug Ayarınıda Ayarlıyoruz :) Bana Göre Sizin Oyuncular Super <3 Sizleri iyi bir oyun için servere ellimizden geeleni yapariz sıkıntı yok :)
İyi Oyunlar Dilerim

CeapLinCess

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
ne zamana acılıcak acaba ? 1 saat dedinizde hala açılmadı ?

Bay ZZ

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0

Eğer suncuumuzdaki bütün eşyalara sahipseniz ve sıkıldıysanız Daha Farkli Bişiyler

Bu kısım gereksiz olmuş, bence kaldırmalısın. Herkes her yerde sıkılınca farklı birşeyler yapar.

Rows

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
o zaman bende çıkayım artık sabahdan beri bekliyoum sabah oynadım o da bir kişi yüzüden battı bari gece girerim bende :) kısmet deimiş bugün oynamak
Kusura bakmayın bugları farketmedik ama açılacak

Bu kısım gereksiz olmuş, bence kaldırmalısın. Herkes her yerde sıkılınca farklı birşeyler yapar.
Doğrudur saat 5:30 da açtım konuyu kafam 1 milyon'du :D

Minecraft_Server14

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Çok Az Bi İşimiz Kaldı Allah Nasip ederse 45Dk'ya Biter :) Ama Serverin Dolmasını İstiyorum <3 :D ZioCraft İyi Oyunlar Diler[DOUBLEPOST=1436112396,1436111317][/DOUBLEPOST]Açildi Beyler Server :))

Barisoncu

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
güzel server ama adadan düşünce itemler gidiyor .(