Youtube hakkında size ihtiyacım var!

Sorularıma yardımcı olabilirmisin acaba,lütfen?

• Evet,buradaki herşeyi biliyorum.

Kullanılan: 2 100.0%
  • Hayır,youtube hakkında bir bilgim yok.

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    2

_Spiderus_

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar ben bir kanal açtım.Youtube hakkında pek fazla bir bilgim yok bir kaç takım soru soracağım.Cevap verirseniz sevinirim.Şimdiden Teşekkürler.
  • Öncelikle ben youtube kanalında nasıl oynatma listesi hazırlanır biliyorum.Fakat bu videoları nasıl oynatma listesine ekliyeceğim.
  • Örneğin BfChickenGamer sin ismini youtube arama kanalına yazınca çıkıyor.Ama benimki çıkmıyor.
  • Ve BfChickengamersin youtube kanalına girince Bir tanıtım videosu gibi bişi altta da oynatma listeleri oluyor onu nasıl ayarlarım?
  • Ben bandicamle çekiyorum fakat sadece minecraft değil başka oyunlarıda çekeceğim.Bu yüzden sınırsız süreli video çeken bir programa ihtiyacım var linkini özelden atarsanız sevinirim.
Dipnot:Aklıma geldikçe sorularımı soracağım.İstediğiniz oyunlarıda yayınlarım.,Ayrıca şu an ne abonem vede ne videom var oyüzden ismim çıkmıyor olabilir.Siz bunu kaç abonen olunca ve videon olunca orada çıkacağımı söylersiniz.Kanalımın ismi BarışGaming dir

SlashBoy18

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Hepsini biliyorum ama biraz uzun iş öncelikle bende video çekiyorum ve bandicam kullanıyorum ama sınırsız için alman gerekir (parayla) ben aldım.

_Spiderus_

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Hepsini biliyorum ama biraz uzun iş öncelikle bende video çekiyorum ve bandicam kullanıyorum ama sınırsız için alman gerekir (parayla) ben aldım.
Hmm hepsini ne olur açıklasan bide kaç lira kredi kartıylamı alınıyor acaba?Öyleyse pek iyi videolarım olmayacak

SlashBoy18

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
skype ver abi çok ama çok uzun iş bide nasıl anlatıcam ?

_Spiderus_

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0

Akoleroski

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
1- Video'nun içinde 'Açıklama' bölümünün üstünde 'Ekle' kısmından ekleyeceksin :)
2- Youtube'da görünmen zaman alır, İlk olarak youtube bot'u senin kanalını gezicek, (Keyword'lere dikkat et fazla yazamaya çalış)
3- Kanal ayarlarını bul ordan görürsün zaten :)
4- Parayla Fraps,Bandicam,ZD Screen Recorder, Gibi progamlar satın alarak sınırsız video çekebilirsin :)

SlashBoy18

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
1- Video'nun içinde 'Açıklama' bölümünün üstünde 'Ekle' kısmından ekleyeceksin :)
2- Youtube'da görünmen zaman alır, İlk olarak youtube bot'u senin kanalını gezicek, (Keyword'lere dikkat et fazla yazamaya çalış)
4- Parayla Fraps,Bandicam,ZD Screen Recorder, Gibi progamlar satın alarak sınırsız video çekebilirsin :)
Abi ben söyleyemedim hiç uğraşamadım üşengeçlikten,hemen yetiştin valla :D

_Spiderus_

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Sağolda şu 2yi anlayamadım

_Spiderus_

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Bide nasıl video resmini ayarlıyacağım.Minecraft videosunda nasıl başladıysam crafting msası varsa öyle gözüküyor.Örneğin burakoyunda tugbişle yaptığı hunger games gib