YousRPG Açıldı - RPG Serverinde Oynamak İster Miydin ?

FullBlacKing

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Merhaba Arkadaşlar Ben Bombloveese Sizlerle Yeni Açtığım Serveri Tanıtacağım.

Tabii ki Önce Söylemem Gereken Bir şey var Başka Bir Arkadaş İle Birleşeceğiz.
Şimdi Sizlere Serverden Bahsedeyim:
Serverin Özellikleri:
-Sunucumuz 7/24 Açıktır.
-Adminlerimiz Çok İlgilidir Falat Kimseye Ayrımcılık Yapmaz Yaparlarsa Bana Söylemeniz Yeterli.

-Oyunda Class Sistemi Vardır (Geliştiriyoruz)
-Görev Sistemi (Eklenecek Neden Eklenmedi Kullanımı çok kolay ? diye sorarsanız Plugin Null hatası veriryor)
-Pet Sistemii
-Skill Kullanma (Birazdan Bakıyorum Buna da)
-Oyunda Hem TL ile Hemde 2 Stack Altın İle "
YousRPG Puanı" alabilirsiniz.

Evet Şimdi Geldik Büyük Anlardan Sadece Birine :
Servere Gardiyanlar Alınacak Ve Bir Tane de Kral Alınacak.
Ayrıca Başvuru Formunu Dolduran ilk Oyuncu Bizden VİP Kazanacak !
Ha Bu Arada Benim İçin Para O Kadar Önemli Değil Eventlerde Arada Sırada YousRPG Puanları Dağıtacağım.

Tamam Peki Anladıkta Bu Başvuru Formu Nerde Kardeş ?

Başvuru Formunu En Altta Sizlere Linkini vereceğim.
Serverin Eksikleri Neler peki ?
Hemen Söyleyeyim. Serverin Eksikleri Şunlar:
-Pluginler Tam Olarak Hazır Değil
-Serveri Sonradan Değiştireceğiz (Merak Etmeyin Map ve VİPleriniz Gitmeyecek Çünkü Onlara Para Ve Emek Verdiniz.)
-Class Sistemi Çok Gelişmedi Fakat Eğlenceli Bir Formata Sahip (Havadan Atlama)
-Ve Son Olarak Pluginle İlgili Dedim en başta ama olsun tekrarlıyayım Quest Plugini Null Hatası Veriyor Vermese Oda Olacak

Güzel Peki Ya Classlar Neler ?
-Okçu :
Hızlı Koşarlar Ve İyi Nişan Alırlar. Vip Alırlarsa Elf Yada Org Irkına Girebilirler.

-Savaşcı:
Çok Güçlülerdir Kendilerini Geliştirip Tanrısalaşırlar.

Korsan:
Tayfa Toplayarak Oyuncuların Evlerini ve Oyuncuları İşgale Giderler (Yeni Başlıyan Oyunculara Vururlarsa Bile 1,5 Gün Ceza Alırlar ! Peki Yeni Oyuncuları Nasıl mı anlayacaklar ? Her Gün Güncellenen Oyuncu Kitabı İle.).

Köle:
Vipler Tarafından Yada Diğer Classlar Tarafından Seçilir Köleler 10 Dakika Zincirlerde Kalır. 10 dakikada Kimse Almazsa Admin Tarafından Satın Alınırlar.(Sahib ve Sahibelerine İhanet Ederlerse Toplum Tarafından Katledilirler.).

Şimdi İlgimi Çektin Ama Bize Kanıt Lazım ?
Pekala Bana İnanmıyosanız Resimlere Bakın:
Spawn:

Class Seçimi:

Tagları Aldığınız Yer:

Class Seçtikten Sonra size 100 Level Verilir Neden mi İtemlerinize Kendiniz İsim Verin Diye:

Para İle Eşya Aldığınız Pazar:

Eşyalarınızı Satmaya Yarayan Pazar:

Kale Kapıları:

Kalenin Dış Mimari:

Bakın Yapılarda Pek İyi Değilim Ama Önceden Çok İyiydim Minecraft'ta 1 Yıl Elveda Diyince Böyle Oluyor :(
Bilgi:

Şimdi Sizlere Önce İP Sonra Başvuru Formunu Yazacağım:

İP:Server Bakımda

Başvuru Formu : http://gameofplay.com/yousrpg-alimlari-ve-erken-basvuru/
Edit: Server Çok Nadir Kapanabilir Ama 4 Dakkika Sonra Tekrar Açılır Merak Etmeyin.
Server Şu 1 Hafta 24:00 da Kapanacak 7:00 Da Açılacaktır

Çekiliş Sonuçlar (Artık Katılım Yapmayınız !):
DavutE, BorisBlade, ArdaCez : Gardiyan
YusufArda : Kral
Wooww1, berkesever, ali_x33 : VIP

Son düzenleme:

FullBlacKing

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Buildler hoşuma gitmedi RPG de vip olmaz zaten sunucu MMORPG olmuş emek verilmemiş sunucu çöp
İyi VİP Leri Çıkartırız Sorun Yok Build ise tek başıma yaptım zaten konuda dedim tabii okuduysan 1.5 Yıl Ara Verince Böyle Oluyor Diye Ama İşte Anlayışsız İnsanlarda var.[DOUBLEPOST=1410524984,1410524951][/DOUBLEPOST]Sunucuyu Bakıma Aldık

Pr1sonsoul

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
İyi VİP Leri Çıkartırız Sorun Yok Build ise tek başıma yaptım zaten konuda dedim tabii okuduysan 1.5 Yıl Ara Verince Böyle Oluyor Diye Ama İşte Anlayışsız İnsanlarda var.[DOUBLEPOST=1410524984,1410524951][/DOUBLEPOST]Sunucuyu Bakıma Aldık
Çıkarmana gerek yok MMORPG de vip olur ama konu başlığını değiştir RPG değil MMORPG yap
Not:Üzgünüm ama resimler çok büyük olduğundan yazıları kaçırmışım.

HypniezTR

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Tamamen Worldedit kullanılmış.Ama worldeditle bile güzel yapı yapamamışsınız.
Hiç emek verilmemiş beğenmedim.

FullBlacKing

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sadece Kalede WE Kullandık[DOUBLEPOST=1410603735,1410603698][/DOUBLEPOST]Zaten Anlamamışsınız Sunucu Bakımda Bunu Sizden Önce Fark Ettik Ama Neyse

FullBlacKing

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
İçerik SearchTR tarafından kaldırıldı.

Moderatör tarafından düzenlendi:

ByAehn

Lhaewion Reveth
Süper Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Açıkcası MMORPG demeye dilim gitmiyor.MMORPG de orman ne gezsin?Ayrıca İtem ismi değiştiriyormuşuz çok saçma.Eminimki sw dekilerin %50 si adam akıllı isim koymamıştır.Nedense Adam akıllı Skill bile yok.İtem desen özel itemler bile yok.Ben bıktım saçma sapan Açılan Mmorpg lerden.Sizde bıkmadınızmı?

FullBlacKing

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Daha Servere Girmeden Eleştiri Yapmanıza Hayran Kaldım Ve Orman Nerden Çıktı ? Hele Hele Skiller ? Daha Bakımda Ama Yok Efendim illa serverleri kötü yorumlicaz girmesinler. Sizin Derdiniz Ne ![DOUBLEPOST=1410627864,1410627703][/DOUBLEPOST]Ha Bu arada Diğerleri Sizi Niye Etkiliyor anlamadım[DOUBLEPOST=1410627915][/DOUBLEPOST]İstedikleri Kadar Saçma Sapan İsimler Versinler. Onlar Kendileri Gibi DDavranıyorlar Sizin gibi Değiller.

FullBlacKing

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Yanlış Yazmış Olabilirim Kale Dışında Diye Değiştirelim :D