Yogbox Server Kurma

YakuTs

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Konu başlığında yazdım zaten , arkadaşımla yogbox server kurup oynıyacaktık ben youtubeden felan baktım bi şekilde serverı kurdum ama 1.7.2 ve 1.6.4 olarak kurdum. Servera girdik yogboxdaki MİNECOLONY modu ve birsürü mod eksik yogbox luktan çıkmış yani sizden isteğim 1.3.2 yada 1.2.5 server kurmak için dosyalar ve kurma hakkında bilgi :D 1.6.4 de olur ama o modların hepsi olsa iyi olur :D

BraveHero

Dobloyu n'aptın
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Yerel ağda paylaş. 1.2.5 de olmaz ama.

YakuTs

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Eee o zaman nasıl kurucam ve oynıycam ? Hamachili olcak server . Ve Yerel ağda paylaş yapmayı denemiştik normal mc de paylaştım ben arkadaşım giremiyo hata veriyodu

Son düzenleme:

YakuTs

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Yogbox Server Kuruluyor kurdum 1.6.4 ama halk varya o yoktu işte diğer modlar var bi o mod yoktu zaten amaç o :D

YakuTs

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
bunada yogbox denilmez iste onu kastediyorum
Kardeşim acaba ben 1.6.4 ü yine kursam sonra üstüne o moduda atsam oynanırmı ? Aklıma geldi şimdi eski pc de harita yükleniyo diye çok kasıyordu, harita modunu silmiştim yine oynanıyordu :D

kaptan123

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Kardeşim acaba ben 1.6.4 ü yine kursam sonra üstüne o moduda atsam oynanırmı ? Aklıma geldi şimdi eski pc de harita yükleniyo diye çok kasıyordu, harita modunu silmiştim yine oynanıyordu :D
ben denemesemde daha önce senin dedigin yöntemi deneyen biri işe yaramadini yazmisti bir dene olursa burayada yazmayi unutma

YakuTs

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Tamam 1-2 saat içinde denerim çalışırsa konu açabilirim yeni :D[DOUBLEPOST=1408193801,1408185820][/DOUBLEPOST]YOGBOX SERVER KURULMUYOMUŞ ARAŞTIRMA YAPTIM BİRAZ :D Hiçbir video kanalında yok zaten 2 kişi yogbox oynayan :D

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Sizin dediğiniz modun kendi forumunda SMP olmayacağı belirtildi.

kaptan123

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Tamam 1-2 saat içinde denerim çalışırsa konu açabilirim yeni :D[DOUBLEPOST=1408193801,1408185820][/DOUBLEPOST]YOGBOX SERVER KURULMUYOMUŞ ARAŞTIRMA YAPTIM BİRAZ :D Hiçbir video kanalında yok zaten 2 kişi yogbox oynayan :D
dedim dedim dinletemedim :D

YakuTs

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Düzgün konuş Prokerim , ban atın arkadaşa :D

Son düzenleme:

YakuTs

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Düzelltim :D Bu konuyu hortlatmasanız artık :D