Yepyeni Kaçış Serisinin Birinci Bölümü Yaratıkların Krallığı...

EnderKhai

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

GNTR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Fena Gözükmüyor Ama bu kaçış ve Kaçırılma Olayları Çok Oldu Artık Benm Kendi Yaptığım Ahmet Amca GNTRv1 Adv mapı de Kaçırılma Yani anlıyacağın Yeni Birşeyler Üretmeliyiz Kardeşim Daha Değişik farklı ! Nasıl Yaparsın Bilmiyourm AMA Gün Geçtikçe şansın daha azalıyor Çünkü Her Zaman Yapılan bir şey Bu Haritalar.. ! Ama Buildin Güzelmiş Şu Büyük sarayı Güzel Yapmışsın..

EnderKhai

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Fena Gözükmüyor Ama bu kaçış ve Kaçırılma Olayları Çok Oldu Artık Benm Kendi Yaptığım Ahmet Amca GNTRv1 Adv mapı de Kaçırılma Yani anlıyacağın Yeni Birşeyler Üretmeliyiz Kardeşim Daha Değişik farklı ! Nasıl Yaparsın Bilmiyourm AMA Gün Geçtikçe şansın daha azalıyor Çünkü Her Zaman Yapılan bir şey Bu Haritalar.. ! Ama Buildin Güzelmiş Şu Büyük sarayı Güzel Yapmışsın..
Valla haklısın kardeşim ya bu kaçırma olayları klasik ama daha düşünüyorum bide yaz tatiline girdik daha 15 tane map düşünürüm yorumun için saol :)

emreklnckran

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
ben de indirdim fakat hapiste doğdum ve öyle kaldım.ne yapmam gerekiyor ya da hata mı oldu?

EnderKhai

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ben de indirdim fakat hapiste doğdum ve öyle kaldım.ne yapmam gerekiyor ya da hata mı oldu?
Hayır zindanın içinde bir düğme var o zor görünüyor ona basıp devam edebilirsin bide gamemode 0 yazmayın unuttm başlarken siz yazarsanız sevinirim
:D iyi eğlencdeler