Yeni Başlayanlar İçin Kolay ve Güzel Ev Modelleri

LegendofAnatolia

Kaptan Penguen
En iyi cevaplar
0
Yeni başlayan arkadaşlarımız için kolay ve güzel gözüken ufak ev modellerini burada paylaşıcam. Öncelikle evleriniz için birkaç tüyo vermek istiyorum.
Evinize bahçe yapıp bahçeye çiçek ekebilirsiniz, kapı girişine yün koyabilirsiniz paspas görüntüsü versin, kapınızın yanına tabela koyabilirsiniz mesela ''Todeskeks'in Evi'' veya ''Evim Evim Güzel Evim'' gibi, evinizin içine saksı, saksıyada çiçek ekerseniz güzel gözükür, evinize çatı yapın çatıyı ise merdivenlerden yapın çatı 1 blok çıkıntılı olsun, evinizi tahtadan yapıcaksanız evinizin kenarlarına odun koyun güzel gözükür hemde renk katar küp gibi durmaz, evinizin duvarları ile tabanı aynı bloktan olmasın, evinizde cam olsun içeri ışık girsin, eğer nethere gittiyseniz evi ışık taşı ile aydınlatmanızı öneririm, evinizi zıt renklerden oluşturun birbirine yakın veya aynı renkteki bloklardan yaparsanız vasat bir görüntü olur.
1. Ahşap Ev Modeli
Bu ev modelinde çocukluk resimlerimizdeki gibi 2x2 pencereler var ve evin köşeleri odun ile destekleniyor.

Tabanı kırık taştan. İçini siz istediğiniz gibi dizin ben öylesine yatak fırın falan koydum. Tabanı taş tuğlasından yaparsanız daha hoş durabilir. Alttaki boş yer kapı yeridir.

2. Ev Modeli
Bu ev modelinde ev biraz daha değişik. Küp değil. Pencerelerin yanında süs amaçlı tuzak kapakları ve pencerenin altında çiçekler var.

3. Küçük Ahşap Ev Modeli
Bu ev modeli hayatta kalma modunda ilk gün yapabileceğiniz kolay bir ev.
Önden ve yandan görünüş:

Son düzenleme:

RaptorEX

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
2.modelin en altında ortasında bi kırık taş var o ne?

MrOxi

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
düşüncen güzelmiş beğendim.
Ayrıca ev tasarımıda hoşmuş :)

Melekelebek

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
2. Modelde pencerenin önüne çiçek nasıl koyabiliriz? :/

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Nasıl yapıyorsun böyle resimler :p

FnafOyuncusu

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Ben Tabanın 4 Karesini Işık Koyucam Görüntüyü Bozarmı?

Unszu

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Resimler çok hoş ve fikirler çok yaratıcı.Beğendim :alkış: