YENİ SÜPER ADVANTURE MAP İNANIN COK GÜZEL BİR MAP GİRİN BAKIN..

TheKingOfThor

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba Arkadaslar Öncelikle sunu belitrmek isterim mapta her hangi yanlıs bir command block Vs .
bir sey kırarsanız bazı komutlar otomatikman yokolur.
Bu yüzden sizin tek yapmanız gerek Spawn yerini bulmak ki yakınlarında bir yerde dogmanız gerekecek ..
Sakın iceriye yanlıs bir blok kırarak girmeyin o zaman Büyük olasılıkla calısmaz.
Server Tamamen CommandBlock ve Kızıltas Setleriyle calısmaktadır İyi oyunlar Dilerim.
Arkadaslar mapi kurmak icin cok urasmadım genellikle komutlarla urastım yani o yüzden map biraz kısa olmus olabilir ama beyeni gelirse 2.sini daha uzun yapıcam söz :)
NOT:icerideki Markette Lütfen Alacagınız Esyanın Karsısındaki Yeşil yünden alın yoksa size baska bir esya atar.

İndirme Linki

Kurulumunu Bilmeyenler icin OKUYUNUZ.

http://www.mediafire.com/view/blnfn868v39iqye/Kurmak.txt
[DOUBLEPOST=1408568791,1408568728][/DOUBLEPOST]Lütfen İndirip Bir Oyunayın Dısı bi Sey Benzemiyo olabilir Fakat Command Block sayesinde cok güzellesiyo oyun.

Son düzenleme:

TheKingOfThor

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Yanlıs Yazmısım k bakma[DOUBLEPOST=1408569722,1408569654][/DOUBLEPOST]Düzelttim...

88karbonat88

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
:D güzeldir heralde bieşye bakmadım kötüysede :( bir şey bulamadım :D şimdiden emeğin için teşekür ederim beğenirsem tekrar söylerim belki kardeş :)

TheKingOfThor

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Aga Gir bi oyna Spawnı Bulabilirsen :D Harbiden Güzel orda Gözüktügüne bakma o kdr deyil o bide yerin altına ısınlanıyo :D

88karbonat88

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
kardeş yeni farkettem bence kurulumla downloadı aynı rara yada zıp a koysaydın daha iyi olurdu ^_^

TheKingOfThor

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
:D Spawnı Bulabilirsen Güzel :D 2. Katta bi tane Bulmaca var Bulabilirsin ins :D
Kolay zaten

88karbonat88

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
kardeş 1 : gamemode1 deyim 2 : dışardan başlaım 3: ortam karanlık 4: şu an envanterde eşyalar var :D

TheKingOfThor

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
o neylan

Linki kaldırıyorum Uploadı bida ypıcam beklermisin biraz

88karbonat88

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
kardeş bozuğu bitirdim ama kolaydı ve kısaydı bidaki mapda önerim uzun yap ve herobrineyle kapışmadık anlamadım :D

Kralimben

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
o neylan

Linki kaldırıyorum Uploadı bida ypıcam beklermisin biraz
Oyunu kaydedip kapatırken nerdeysen orda başlaması lazım. Itemleri at survival geç. Singlede oynuyorsan ve sadece sen o haritaya girdiysen aynı dataları o haritaya girenlere de verir. Benim bilgim bu yönde.