Yardım edebilirmisiniz acaba ? Kasma sorunu.

Mustafaliko_

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Meraba arkadaşlar benim bi sorunum var minecraft kasıyo ekrankartımı güncelledim olmadı,Bilgisayarımı fotmatladım yine olmadı,Javaya ram verdim yine olmadı Görev yöneticisinden öncelik verdim yine olmadı,Ndivia ayarlarından yaptım yine olmadı Ayarları en düşüğe aldım yine olmadı Bilgisayarı en yüksek performansta çalıştırdım olmadı en düşüktede olmadı naptıysam olmadı ama ilginç bir şey var tekkitte 50 40 cıvarı bi fps alıyorum tekkitte 40 cıvarı mod var ama minecraftı normal oyniyamıyorum :( yardım ederseniz çok sevinirim

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Bilgisayarın hakkında bilgi var mı acaba?

mert777

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
denetim masası/sistem ve güvenlik/sistem/ sol en alttaki gelişmiş sistem ayarlarına tıkla/ performans ayarları/en iyi performans ayarlaya tıkla bilgisayar 95 model gibi olur :D ama minecraft %80 kasmaz.

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Ekran çözünürlüğünü düşür tam ekranda oynama

Mustafaliko_

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Dediklerinizi yaptım ama işin garip yanı tekkitte büssürü mod var daha çok kasması gerekirken hiç kasmıyor ama normal mc çok kasıyor sorun ne anlamadım hala

CoolBoy12

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Detaylı bilgi verebilmem için sistem özelliklerinizin fotoğrafını koymanız gerekiyor.

Zorinkun

Blaze Yokedici
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
denetim masası/sistem ve güvenlik/sistem/ sol en alttaki gelişmiş sistem ayarlarına tıkla/ performans ayarları/en iyi performans ayarlaya tıkla bilgisayar 95 model gibi olur :D ama minecraft %80 kasmaz.

Lütfen mal mal elementler uydurma... Lütfen...