Yanlış Hesap [TexturePacklı] Bir bilim adamı hata yapabilir mi?

Mapı nasıl buldunuz?Sizce bölüm 2 gelmeli mi?

• Kullanılan toplam oy
    22

GoldenArrow42

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0

Bu bir macera mapı olup korku mapı değildir ve hiçbir şey alıntı değildir.Lütfen barışçılda oynamayın.Geceleri canavarlar ortaya çıkmayacak ve sadece zindanlarda çıkacaktır.Lütfen yorum bırakın ve ankete katılın.

Siz bir bilim adamısınız.Bir deneyde hava durumunu değiştirmeyi deneyeceksiniz.Acaba bu nelere yol açacak?

GoldenArrow42(HunterX05)

http://www.mediafire.com/download/9m8271w9ukgau51/Yanlis_Hesap.zip LİNK YENİLENDİ

https://www.virustotal.com/tr/file/...f68a4d01ae26336c316d04a6/analysis/1408832265/

Bölüm 2 çok yakında sizlerle...
Konu Güncel:13.12.2014

Son düzenleme:

ribbon54

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
gerçekten kalbini kırmak istemezdim ama gerçekten kotu olmuş ne yapacağımız belli değil başı boş dolanıyoruz ortalıkta video çekiyordum kanalıma videoyu sildim gerçekten kötü :(

GoldenArrow42

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
gerçekten kalbini kırmak istemezdim ama gerçekten kotu olmuş ne yapacağımız belli değil başı boş dolanıyoruz ortalıkta video çekiyordum kanalıma videoyu sildim gerçekten kötü :(
Dostum senin görüşüne bir şey diyemem.Yalnız belki hatadan dolayı sevmemiş olabilirsin.Belki de konuyu beğenmedin.Bilemem :(Yalnız düzelttikten sonra tekrar oynayıp fikrinin değişmesini isterdim.Tabi eğer oynarsan.

ribbon54

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Dostum senin görüşüne bir şey diyemem.Yalnız belki hatadan dolayı sevmemiş olabilirsin.Belki de konuyu beğenmedin.Bilemem :(Yalnız düzelttikten sonra tekrar oynayıp fikrinin değişmesini isterdim.Tabi eğer oynarsan.
fark yapmaz çok kayboldum tam olarak hikayeyi anladım fakat nereye gideceğimi söylemiyorsun salıyorsun beni gidiyorum :)

GoldenArrow42

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
fark yapmaz çok kayboldum tam olarak hikayeyi anladım fakat nereye gideceğimi söylemiyorsun salıyorsun beni gidiyorum :)
Orda da söyleyince çok kolay bulunuyor.Mesela şu başındaki bölüm.O kadar da zor bulunacağını düşünmüyorum şahsen.
EDİT:Link yenilendi.Bir tekrar dene istersen.[DOUBLEPOST=1409087091,1408864281][/DOUBLEPOST]Arkadaşlar konunun üstte olması için lütfen yorum atın.[DOUBLEPOST=1409339098][/DOUBLEPOST]

Son düzenleme:

TOİ.

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Güzel Haritayı Bitirdim. 2. Bölüm Ne Zaman Gelecek ?

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Konu güzel lakin map konu kadar güzel değil :(