Ya bi Yardım Edin Çözemedim Ya Oyun Kasıyor Sonra Ekran Görüntüsü Bozuluyor

Onderly11

Marangoz
En iyi cevaplar
0
1.2 ve 1.6 sürüm dahil bütün sürümlerde böyle bi hatayla karşılaşıyorum çözemedim bi türlü yardım edin lütfen

YARDIM EDİN LUTFEN YA OFFF

kavr

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Süper secret setting var onla oyna(degistir) biraz

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

son_savasci

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Süper secret setting var onla oyna(degistir) biraz

Kardeşim çocuk yogbox oynuyor ve yogbox'un sürümü ise 1.2.3
Super Secret Setting 1.7.x de geldi. Arada bi 30 sürüm fark var nerdeyse

kavr

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ben eski sürüm oynadığını bilmiyordum.

son_savasci

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sorun yok :D
Yogbox olduğunu sol üstteki Arrow Level Day yazılarından anladım :D

Akinos

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yogbox ta creative yok sen nasıl yaptın onu ? Can ve açlık yok f1 ile yok ettin desem her şey giderdi ? Nasıl oluyor o ? Uçma falan

son_savasci

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Oyunun ilk sürümünden beri dünya yaratılmadan önce 2 Seçenek Sorulur. Biz dikkat etmediğimiz için direk Hayatta Kalmayı seçeriz. Arkadaş Yaratıcıyı seçmiş Gibi görünüyor.
Tabi TooManyİtems yükleyip Creative de olmuş olabilir.
(Not: Murat abi Gf'ye TooManyİtems'in linkini ben attım.)

S

Sergunkorowakurwa

Ziyaretçi
Bende de daha önce olmuştu birkaç kere. Bir sorun teşkil etmiyor bence. Haritadan gir çık yapınca düzeliyordu.

Akinos

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yogbox 1.2 sürümü olduğundan creative yok. Diye biliyorum kaç kere tıkladım bir şey olmadı ayrıca too many items değil Not Enough Items (NEI) diye biliyorum doğrusunu ama bilgi için sağol indireyim bari creative açarım :)[DOUBLEPOST=1405698661,1405698471][/DOUBLEPOST]Ayrıca 1.2 den beri karşılaşıyorsan bu sorunla yüksek ihtimal ekran kartındandır bir süre sonra rander leyemiyordur sonunda hep chunk yüklenip duruyor. kartını güncellemeni tavaiye ederim bide yapabiliyorsan biraz daha ram ver :)

Onderly11

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Beyler galiba çözdüm sorunu ama fps sorun oluyor onuda dert etmiyorum artık bi konuda gördüm böyle sürümlere cok ram vermememiz gerekliymis bende 1 gb veriodm 512 mb verdm olmadı böle bi hata ama orman biyomuna yaklastıgımda oluyor yine destekleriniz için tesekkür ederm iyi gunler :)

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Ekran kartı driveri güncel mi?

son_savasci

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yogbox 1.2 sürümü olduğundan creative yok. Diye biliyorum kaç kere tıkladım bir şey olmadı ayrıca too many items değil Not Enough Items (NEI) diye biliyorum doğrusunu ama bilgi için sağol indireyim bari creative açarım :)[DOUBLEPOST=1405698661,1405698471][/DOUBLEPOST]Ayrıca 1.2 den beri karşılaşıyorsan bu sorunla yüksek ihtimal ekran kartındandır bir süre sonra rander leyemiyordur sonunda hep chunk yüklenip duruyor. kartını güncellemeni tavaiye ederim bide yapabiliyorsan biraz daha ram ver :)

Dostum NEI değil o TMI
NotEnoughtItems = İtemlerin Blokların aynı anda nasıl Craft edildiğini Gösterip Farklı İşlevlerde kullanılabilen bir Moddur.
TooManyItems = Sadece Oyun modu değiştirmekten ve item almaktan başka görevi yoktur.

+ Bildiğime göre 1.4.0 sürümü aşağısındaki sürümlere göre NEI Yok.