Xenforo ve authme bağlantısı

Batuhan Şenyüz

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba değerli forum üyeleri;
Öncelikle çok önemli bir sorum var. Xenforo ile authme bağlantısı yapmam gerekiyor. Siteden kayıt olmayı yapabiliyorum fakat xenforo ile bağlantıyı yapmam gerekli.
Detaylı anlaşılır bir belge sunup anlatır mısınız? Özellikle atabeek kardeşim.

R

Reloven

Ziyaretçi
Şu Siteden Kayıt Olmayıda Bi Ben Yapamadımya Ona Yanıyorum.

Batuhan Şenyüz

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ya ben forum ile pyunu bağlarım fakat üye bilgileri hangi veritabanında duruyor onu göremedim

Batuhan Şenyüz

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben şıan tatildeyim eve gidince kendi yazdığım tabloyu atayım istersen

Batuhan Şenyüz

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yanlış anladım pardon. Foruma üye olan insanlar veritabanında bir tabloya kayıt oluyor o tabloyu authmeye bağlamak gerek. Ama hamgi tablo işte

Batuhan Şenyüz

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hayır ikili bağlantılı olucak xenforoya üye olanların tablosu var onuda authmeye bağlanacaksın

Progr4mm3r

Running in the memes
En iyi cevaplar
0
Kontrol et ilk bikac username yap dosyalari incele sana onerebilecegim bu :(

I sent this message from my Samsung Galaxy S3. Forgive me for my writing mistakes.

Batuhan Şenyüz

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Veri tabanında username ile password aynı tablolara gitmiyor username başka tabloya password başka tabloya. Fakat authme aynı tablo istiyor

SectionFire

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sıfırdan site için kayıt scripti yapıp üstüne temasını giydiymesiydi sql işleriydi ıvırıydı zıvırıydı yerine SBMinecraftdaki bu sistemi alıp koymak işinize geldi değilmi :)
Fake lobi yapmayıda unutmayın oda çok cool duruyor.

Batuhan Şenyüz

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yalnız sb nedir onu bilmiyorum. Kendim düşünerek bunu fikir edindim. Çünkü herkesin foruma kayıt olmasını istiyordum. Ee authmeyle bağlantılı yaparsam herkes kayıt olucaktı. Aynı xamanda kayıt scripti kodladım. Özel bir tema üzerine. Sql kodlayıp tablolarıda oluşturdum. Üstüne temasınıda giydirdim. Turkserverx'te oynayanlar bilir. :) eleştirini doğru düzgün yapmanız rica olunur. Bilgi edinmeden eleştiri cahillikten başka bir şey olmamaktadır

Zetoxman

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sıfırdan site için kayıt scripti yapıp üstüne temasını giydiymesiydi sql işleriydi ıvırıydı zıvırıydı yerine SBMinecraftdaki bu sistemi alıp koymak işinize geldi değilmi :)
Fake lobi yapmayıda unutmayın oda çok cool duruyor.
Benim SbMinecraft taki sistemde gözüm yok olay forumdan kayıt olsunlar aynı şifre ilede oyundan giriş yapsınlar :D