www.sabroska.com | SAKLIOYUNCU özleyenler | Hile korumalı - TNT Serbest | 1.8 ve sonraki sürümler

SAKLINETWORK

SAKLI
En iyi cevaplar
0

IP: Play.sabroska.com - Mc.sabroska.com - Oyna.sabroska.com
Website: www.sabroska.com
Sürüm: 1.8 veya 1.8 den yüksek sürümlerle girebilirsiniz.
Kişi sınırı şuanlık 50 (Yetersiz kaldığı an arttırılır)
Türkiye lokasyon makina

Herkese merhaba, ben SAKLI (Mehmet). Eskiler SAKLIOYUNCU'nun sahibi olarak tanırlar. 3 sene boyunca SAKLIOYUNCU adında sunucum vardı. 2016 - 2017 arası staj yapmam gerektiği için kapatmak zorunda
kaldım. Web Tasarım ve Programcılığı mezunuyum. Skypden gelen yoğun istek üzerine tekrar
bir sunucu açmaya karar verdim. 1 haftalık yoğun çalışmadan sonra 24.07.2017 Pazartesi saat 12 de açılış yaptım. İlk günden 800 kayıtlı kullanıcı ve 40 online rekoru aldım. Şimdide reklamı forumda paylaşmak istiyorum ki forumda kaliteli, iyi bir aile ortamlı adaletli ve küfürsüz bir sunucu arayanlar bize ulaşabilsin.

Websitemiz Php kodlamayla SAKLI tarafından geliştirilmiştir. Dilediğiniz zaman websiteden yetkili kişilerle iletişim kurabilirsiniz. En kısa zamanda soru veya sorununuz çözülür.

Sunucuda performansı çok iyi ayarladığımı düşündüğüm için TNTyi kullanıma açtım.

Yani bu demek oluyor ki ormanda tnt koyup patlattığınızda etraf yerlebir olucak. Bu da tam amacıyla factiondur. Klan kalelerine TNT fırlatmayı hep isteyip yapamadıysanız burada yapabileceksiniz :)

Sunucuda /ah yazarak ihale sistemini görüntüleyebilirsiniz. Güvenli şekilde enchli eşyalarınızı satabilirsiniz..

Lapis kazarak, balık tutarak veya ticarete atılarak kolayca para kasabilirsiniz.

YETKILILER
SAKLI - Kurucu
Masterlike - Mod

Sunucu lapislidir. Eğer lapisli olmasıyla ilgili yorum yapacak varsa yapmasın lütfen.

Son düzenleme:

RLC

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
1
Güzel bir sunucuya benziyor. En yakın zamanda bi göz atıcam :)

yorekok

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
upload_2017-7-25_22-58-0.png

24 Temmuzda Aramıştım Bakim Tekrar Açmışlarmı Diye Ciddende Açmışlar İçime Doğmuş <3

SAKLINETWORK

SAKLI
En iyi cevaplar
0
Değerli yorumlarınız için saolun, evet geri döndük. Sürekli gelişeceğiz :)

+

FehmiReyz

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kaliteli bir sunucuya benziyor buildleriniz ve sistemleriniz cidden güzel olmuş.Başarılar dilerim!

-Puanım:10/9-

Veba_

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Konu güzel olmuş. Tnt fikri zaten çok hoş bir fikir. Oyuncuların sıkılacağını düşünmüyorum. Başarılar !

FalconMc

Marangoz
En iyi cevaplar
0
2 sene önce bir yerde reklamınızı görmüştüm, girdim ama factions nasıl oynanır bi haberdim. ama ben bile hatırlarım

Pledix

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Skype profiline "Bıraktı." yazmışsın sanırım FAKE atmak içindi :)
Başarılar...