Kaldırıldı.

Zaikuden

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
KrlRehberiniz oyuncuya karşı terbiyesiz bir şey sorucaktım ne dedi efendim dese ölücekmi ?

MedetYldrk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
KrlRehberiniz oyuncuya karşı terbiyesiz bir şey sorucaktım ne dedi efendim dese ölücekmi ?
Tamam uyarırım[DOUBLEPOST=1407258465,1407253209][/DOUBLEPOST]Birazdan rehberler alınacaktır takipte kalın .[DOUBLEPOST=1407314975][/DOUBLEPOST]Güncel ++ rehberler alınmıştır[DOUBLEPOST=1407318576][/DOUBLEPOST]Oyunu renklendirmek için texture pack eklenmiştir sunucu doku paketlerini açmanız önerilir ...

ScaryGhost

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Serveriniz Gayet Başarılı Tebrikler.Ha Bide Texture Çok İyi Olmuş :)

MedetYldrk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Güncel ++[DOUBLEPOST=1407512833,1407501513][/DOUBLEPOST]Survival Serverimiz Açılmıştır Lapisten Hammaddeden Bıktıysan Bekliyoruz Lobiden Girebilirsiniz

Zaikuden

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Survival serveriniz çok güzel ama hard dan normale alırsanız iyi olur
:)
-LordDafuq

GerçekProBoys

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bu Server Kötüdür Eger KralRehber Size İyi Davranmıyosa Ben BaşRehberken Rehberlıgı Aldırıp Kral Oldu Bide Medet Bana İanmıyo KralRehber FriendsLook Kufur Ediyo İnansa Şaşmaz Yetkimi Alıp Banladı Alım İstemeyin FriendsLoook Sizede Yapar Aynısını Gidip Deneyin Ve Görün Nolucak !!!

MedetYldrk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu Server Kötüdür Eger KralRehber Size İyi Davranmıyosa Ben BaşRehberken Rehberlıgı Aldırıp Kral Oldu Bide Medet Bana İanmıyo KralRehber FriendsLook Kufur Ediyo İnansa Şaşmaz Yetkimi Alıp Banladı Alım İstemeyin FriendsLoook Sizede Yapar Aynısını Gidip Deneyin Ve Görün Nolucak !!!
Senin gibi sağa sola küfredip servere küfredip bırakıcam bırakıcam deyip sinir edip gitmedi o yüzden konuyu baltalama ve burayı terket ![DOUBLEPOST=1407588784,1407580285][/DOUBLEPOST]+45 Te Rain Eventi Vardır Servere Bekliyoruz

ScaryGhost

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Herkezin Düşüncesi Kendine.Mesela Bence Harika :p