Windows 7'de "Motorla bağlantı kurulamadı" hatası (Resimli çözüm)

BlackRains

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Bu konumda Windows 7 kullanan ve Minecraft'ta LogMeIn Hamachi programıyla server açmaya çalışan arkadaşların muhtemelen rastlamış olduğu bir sorunun çözümünü buradan sizinle paylaşacağım. Adımlarımı izleyin, yeter.

1- Başlat'ı tıklayıp, arama çubuğuna "Hizmetler" yazıp ilk çıkan seçeneğe tıklayın.
1.png

2- Açılan pencerede listelenen maddeler arasında "L" harfine gelip "LogMeIn Hamachi Tunneling Engine" hizmetini bulun.
2.png

3- Bu hizmeti sağ tıklayıp "Başlat"a tıklayın.
3.png

4- Küçük bir pencere açılıp kısa bir süre işlem yapacak ve ardından hizmet kendiliğinden başlayacak. Sonrasında da büyük olasılıkla Hamachi açılacak.

Hamachi'nin sonraları otomatik olarak açılmasını isterseniz sağ tıkladıktan sonra "Özellikler" diyerek "Başlangıç Türü" hanesini "Otomatik" olarak seçebilirsiniz.

Berkin1453

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hocam uğraşmışsınız o kadar güzelde bir konu yapmışsınız ellerinize sağlık emeğe saygı sonsuz. Bundan dolayı arşiv yerine doğru yere taşıyorum konuyu .

Burası sadece sunucu tanıtımı yapılan yer , soru sormadığınızdan , rehber hazırladığınızdan dolayı sizinkisini Rehberler,Kılavuzlara alıyorum.

Ahmet1

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ya bende Hizmetlerde ''L''ye basınca bişe gelmiyor Hamachide yazmıyor ''H''ye bastım hamachi olur diye ama olmadı başka çözümğ varmı?Pls yardim help

Kralimben

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ya bende Hizmetlerde ''L''ye basınca bişe gelmiyor Hamachide yazmıyor ''H''ye bastım hamachi olur diye ama olmadı başka çözümğ varmı?Pls yardim help
En iyisi Denetim masasına gir ordan Sistem ve Güvenliğe gir En alttaki Yönetimsel araçları aç ordan Hizmetler e çift tıkla K lere gel onların altında L geliyo ya orda LogMeIn Hamachi Tunneling Engine yi seç (sol tıkla) solda bişiler çıkar Hizmeti başlat der bende çalıştığı için durdur fln yazıyo başlata basınca ztn bişiler çıkıyo gidiyo sonra yoklama yapılıyo fln açılıyo direk

Ahmet1

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar Çözümü buldum açıklayayım------>Başlat (Programları ve dosyaları ara) var orda ona tıklayın.Sonra Program Kaldır yazın.Orada ilk çıkana tıklayın.Sonra LogMeın Hamachi var onu kaldırın.Ama kaldırırken ilk başta Tüm kullanıcı ayarları kaldırılsın var onu işaretleyin.Sonra bekleyin kaldırsın.Kaldırdıktan sonra linke tıklayın LİNK http://www.gezginler.net/indir/hamachi.html
indirdikten sonra kurun basın çalışır.Bende böyle çalıştı.Eğer sizlerde çalışmassa team wieverden bakabilirim.Bir beğeniyi çok görmeyin.Teşekkür+rep verin...İşe yaradıysa ne mutlu bana.[Windows7'de buldum]

Kralimben

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
benimki daha kısa hiç kaldırmadan yapılıyor. Benim anlatımım W7 ve üzeri için (galiba vista da da olur)

Ahmet1

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
ama bende logmeın hamachi engine fln yok benim anlatım net..

Uerdemc

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Kralimben senin dediğini denedim ve " Hata 1053 : Hizmet , belirli aralıklarla yapılan başlama veya denetim isteğine yanıt vermedi " dedi , Ahmet1inki'ni 3. kez denedim yine aynı hatayı aldım :cry:.

Bartuzen

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
olmuyo şimdi açılmıyo yazı da çıkmıyo[DOUBLEPOST=1371216284,1371216165][/DOUBLEPOST]yeniden başlat diyince oldu saol

DarkesTime

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardeş eline emeğine sağlık çok güzel bi konu sağol valla süper olmuş :)

KaanTALU

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
En iyisi Denetim masasına gir ordan Sistem ve Güvenliğe gir En alttaki Yönetimsel araçları aç ordan Hizmetler e çift tıkla K lere gel onların altında L geliyo ya orda LogMeIn Hamachi Tunneling Engine yi seç (sol tıkla) solda bişiler çıkar Hizmeti başlat der bende çalıştığı için durdur fln yazıyo başlata basınca ztn bişiler çıkıyo gidiyo sonra yoklama yapılıyo fln açılıyo direk
hamachi yazmıyoki orda

al1mert

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu motor mu :S

neyse bu hata hamachinin başlangıçta açılmasını kapattığmıızda oluyor ben yeniden başlatmaya üşenip silip bidaha yüklüyodum bunu öğrendiğim iyi oldu :D