Web site üzerinden Server kontrol sistemi

emrearslan44

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu kontrolu, stop,start,restart file browser, ve oyun konsolu
Hocam sizin dediğiniz STOP işi tek oluyorum burda. Yetkili tekrar oyunu başlatması için kendi sunucusuna girerek başlatmalı. Sadece Websend Plugin aracılıgı ile hazırlanmış bir scriptir. İstediğiniz sistem kodlamasına girer ve bunun için bir sunucuya ihtiyacım olmalı ve gerekli sistem kodlamasına hakim olmam gerekli.

PixelSky

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hocam sizin dediğiniz STOP işi tek oluyorum burda. Yetkili tekrar oyunu başlatması için kendi sunucusuna girerek başlatmalı. Sadece Websend Plugin aracılıgı ile hazırlanmış bir scriptir. İstediğiniz sistem kodlamasına girer ve bunun için bir sunucuya ihtiyacım olmalı ve gerekli sistem kodlamasına hakim olmam gerekli.
Öğrene bileceksen ve yapabilceksen benim için yapabilirsin fiyat sorun değil o kadar

emrearslan44

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Öğrene bileceksen ve yapabilceksen benim için yapabilirsin fiyat sorun değil o kadar
Windows sunucu için gerekli alt yapım bulunmuyor fakat linux işletim sistemi ile satış yapıyorsanız. SATART, STOP, DOSYA SİSTEMİ, Bukkitten Plugin çekme işlemleri rahatlıkla yapıla bilir.

PixelSky

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Windows sunucu için gerekli alt yapım bulunmuyor fakat linux işletim sistemi ile satış yapıyorsanız. SATART, STOP, DOSYA SİSTEMİ, Bukkitten Plugin çekme işlemleri rahatlıkla yapıla bilir.
Yapabilirseniz CentOS kurup teslim ederiz müşterilere sorun olmaz yeterki stabil bir şekilde çalışsın

buracat

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Teşekkürler paylaşımın için. 1.8 sunucularda bildiğim kadarıyla websend çalışmıyor, başka önerdiğin bir plugin var mı