SkyCry Faction Server Yenilikler p4 Bos p5 Bos p6 Bos Lar Eklendı Gel

saltan1454

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar yeni açtığımız faction sunucusuna gelmek istermisiniz

Sunucu Adı: SkyCryHub

Sunucu Versiyonu: 1.7.2

İP: SkyCry.Nitrado.Net

İP2: SkyCry.Nitrado.Net:10600

Toplam Ram : 12 GB

Toplam Slot : 60

Tüm Haritalar SkyGamer Ekibi Tarafından Yapılmıştır.

SkyGamer'da Toplam 2 Sunucu Bulunmaktadır Ve Her An Gelişmekte!

Vip , Oyuncu Ayrımcılığı Asla Yapılmayacaktır Eğer Yapıldığını Düşünürseniz işlemler için Kanıtlarınızı Sunmanız gerekecektir.

1.7.2 Giriş Yapılabilme!

Oyuncularımıza 0 Lag , %100 Destek Sunuyoruz.

Faction Ram 4 GB 'a Arttırıldı.
Pvp Sunucumuz Acıldı.

Creative Sunucumuz Yakında.

Bizim amacımız sunucumuz herkese tanıtmak ve Türk oyuncularına hizmet vermek ancak bunu yaparken haksızlık , torpil ve hilelere taviz vermiyeceğiz.

Şunu söyleyebiliriz ki , sunucumuzda hilelerin bir kısmını pluginler ile engelleyebilirdik mesela speedmine , fastbreak vs. gibi ancak pluginler herşeyi doğru şekilde yerine getiremiyor oyunculara sınır koyuyor.

biz bu yüzden anticheat pluginlerimizi fazla abartmak yerine sunucumuzda devamlı ilgili kadromuz ile kendimiz hilelere karşı koyuyoruz. Rehberlerimiz , Adminlerimiz mutlaka görevlerini yerine getirmekte zorunludurlar. hatalarında uyarıların ardından devam ettiği halde görevden alınacaklardır.
Yetkililer İle bir sorununuz olursa SS (ScreenShoot) veya videolu kanıtlarınız ile Kurucu Skype adresine ulaşınız.

Hiçbir kişi SkyGamer' da Ayrımcılık , haksızlık yapamaz , böyle bir olay gerçekleştiği takdirde şikayetçiler kanıtlarını sunar ise Haksızlık yapan her kişi yetkisine vs . bakılmadan banlanacaktır.

:ekask: Faction;

Sunucumuzda Nasıl Klan Kurabileceğini Ögrenmek İçin /f help Komutunu Kullanabilirsiniz. Nasıl Arsa Alabilirim Derseniz /p auto Ancak Arkadaşımın Yanında Almak İstiyorum Derseniz Yandaki Arsanın Üstüne Gidip /p claim Yazabilirsiniz. Bunun Gibi Daha Pek çok Arsa Komutunu Ögrenmek İçin /p help.
Para Kazanmak İçin Herhangi Bir Mesleğe Girebilirsiniz,Lapis KazabilirsinizVeya Arkadaşlarınız Arasında Ticaret Yapabilirsiniz.
Nasıl Klan Kurabileceğini Ögrenmek İçin /f help Komutunu Kullanabilirsiniz. Nasıl Arsa Alabilirim Derseniz /p auto Ancak Arkadaşımın Yanında Almak İstiyorum Derseniz Yandaki Arsanın Üstüne Gidip /p claim Yazabilirsiniz. Bunun Gibi Daha Pekçok Komutu Ögrenmek İçin /p help.

:kgül: SkyBlock;
Skyblock Sunucumuzun Herşeyi Eksiksiz Tamamdır Para kazanmak İcin Marketten Alış-Satış Yaparak Para Kazanabilirsiniz.
Adanız İle İlgili Komutları Ögrenmek İçin /is cp Veya /is help Yazabilirsiniz. SkyBlock Sunucumuzdaki genel eşyalar pahalı olara koyulmuştur. Lütfen market fiyatlarına gereksiz itiraz etmeyin.

Yönetici:NexoCityHD/T4ULGEN
Pluginer:EmreAgaMG

Alp.Saltan

Evet Arkadaşlar Hepinizi Bekliyorum Server 7/24 Online Destek İcin Sizlerle Bize Yardımcı Olmak İcin Sunucularda Bulunan Bugları Bize Bildirirseniz Sizi Ödüllendiririz. Iyi Forumlar Iyi Oyunlar.

Son düzenleme:

KaanGunlu

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucu Gerçekten çok kötü. Lapisli sunucular içinde bile son sırada yer alır. Hiç emek verilmemiş.
0/6
Aşırı Derecede Kötü Sunucu

Drgm13

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Server WorldEdit'den ibaret :(

SerialKiller

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Reklamcı alımları var mı hala.Olmak istiyorum.457 kişilik sayfam var ve 3900 kişilik sayfada adminim.Rahat 20 kişi garanti ama tabii ki bende yönetimden hakkım olan kadar yetki isterim.

bestserver

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
İçerik kaldırıldı !

Moderatör tarafından düzenlendi:

Mockingjayy

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Maksimum 1 saate açılabilecek bir sunucu . Kötü

Sent from my iPhone using Tapatalk

saltan1454

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
.[DOUBLEPOST=1433759708,1430565225][/DOUBLEPOST]EVet Arkadaslar Hepinze Yeniden 7/24 Destek Olmak Icın Burdayım.[DOUBLEPOST=1433786476][/DOUBLEPOST]Arkadaşlar Bize Destek Olmak İcin Bulunan Bugları Söyleyerek Bize Destek Olabilirsiniz.[DOUBLEPOST=1433833890][/DOUBLEPOST]Arkadaslar Eksiklermizi Bize Bildirerek Daha İyi Bir Oyun Kazanabilirsiniz. Iyi Forumlar.

Son düzenleme:

MrMertTR

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Alp nabıon la serveri güzelliştirem istiosan senin[DOUBLEPOST=1433834338,1433834221][/DOUBLEPOST]hiç foo koymamışsın biraz reklam boş gibi duruo

saltan1454

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
He Tamam Knka Ben Calısıyorum Iyı Forumlar.[DOUBLEPOST=1433857289,1433839661][/DOUBLEPOST]Mert Eve Geldim skype Arayabılırsın[DOUBLEPOST=1434535374][/DOUBLEPOST]Merhaba Serkancicek SkyCry HUB Oldu Bunu Biliyormuydun Neden Sende Bu Eğlenceye Katılmıyorsun?
Serverip:SkyCry.Nitrado.Net
Serverip2:SkyCry.Nitrado.Net:10600
Sunucuda Bulunan Bölümler
SkyBlock/SkyFight/PvP/KitliHG Sen Hala Burdamısın Bence Bu Oyuna Sende Katıl Zafere Sen Ulaş.

Üstelik SkyBlockta 20 Kişide Maden Eventi Olucak Bence Hemen Gel Yerini Al.[DOUBLEPOST=1434623896][/DOUBLEPOST]*SkyCryHUB*
*Sunucuda Bulunan Oyunlar*
SkyCry.Nitrado.Net
SkyCry.Nitrado.Net:10600
*SkyBlock/SkyFight/Faction/PvP/KitliHG*
*Server Kapasite 125 Olmuştur*
*Yenilikler (Faction Eklenmiştir Bu Bölümde Reklamcı Alımları Başlamıstır.*
*Factionda 15 + Olunca Event Olucaktır.*

(Rahatsiz Ettiysem Özür Diliyorum.)