VIP Özellik Fikirleri

admiraldus

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
* Bir Rank Sistemi Ekleyebilirsin Ve Vipler İçin Extra Xp Alabilirler.(Lobide "Level 1" Şekil Durur
* Viplere 1.8.8 i Tam Bilmiyorum Bind Tuşu Gibi Tuş Ayarlaması Var İse Seçilen Tuşa Bastığında 3 Saniyeliğine 1 Kat Hız Verebilirsin Yada Can Yenileme.
* Oyunda Eminim Bir Bandaj - İğne Sağlık Türü vs. Eşyalar Vardır. Viplere +1-2 Kalp Verebilirsin. Yada Özel 1 Kalp Healt Boosttan O Da 10 Saniyelik.
* Mesela Sisteme Bir Golden AK-47 , M4A1 Ekleyebilir Ve Bunları En Güçlü Bossdan Hangi Boss'tur Bilmem Ama Ondan Oyunculara %1 Viplere %2 Lik Bir Şans Ekleyebilirsin.
* Bir Plugin Vardı Yada Doku Paketine Sesler Ekle "İyi İşti Takım" , "Burada Çok Fazla Zombi Var" Gibi Sesler Ekleyebilirsin.
* Vipler Diyelim Elektrik Kesintisi Oldu Ve Oyundan Çıktı (Kazara) gibi vs. Olaylarda Vipler Eğer Oyun Bitmemişse Oyuna Geldiğinde Oyunda Kaldığı Yerden Değilde
Rastgele Seçilen Bir Arkadaşının Yanında Doğsun.
* Viplere Şapka Sistemi Ekle Nasıl Desem Blok Değilde Doku Paketinden Kullanmadığın Blokları Ekleyip Bloğu Editleyerek Kral Tacı Vip Tacı Gibi Şeyler Ekleyebilirsin Doku Paketinden Yapmak Zorunlu Değil 1.8.8 De 3D İtemler Eklenebiliyormuş Zaten Bunu Biliyorsundur.
* Mesela 1.8.8 De Görünmez Bloğu Texturesini Editleyip Kask Yaparsın Güzel Biçimde Viplere Özel Yada Nadir Bir Kask Takınca Kısa Süreli Bir +5 Mermi Paketi Eklenir Sonra Blok Kafadan Otomatik Alınır.Yada Dokunulmazlık Gibi 3-5 Saniyelik Koruma Eklersin.
Dokunulmazlık Dediğim Şey : 3-5 Saniye World Of Zombies Di Galiba Sonunda Adamı Zombi Göremiyordu Adam Aralarından Geçiyordu Onun Gibi Yapabilirsin.
Fikirlerim Bu Kadar Aklıma Gelirse Eklerim.
Off kardeşim neler yaptın böyle! Hepsini eklemeyi deneyeceğim!

admiraldus

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Kardeşim Sunucunu Premium Yapmayı Düşünüyormusun ? (Teşvik Yok Olsada 15 Tl Pre Alır Gelirim)
Çünkü Bu Bilgisayarım 1,5 GB Ram 216 Mb E.K'ile Ancak 1.7.2 Yi Açarken Üstünü Açamıyor Onun İçin Para Biriktiriyorum En Geç 4-5 Aya Kadar
Hem Sen Geliştirirsin Sunucunu Hem Bende Nolursa Olsun Sunucunda Oynama Keyfini Yaşarım İnşallah.
Vee Yardımcı Olabildiysem Ne Mutlu Bana! :)
Sunucum crack. 1.8.8 sürüm.

admiraldus

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Süpersin Kardeşim <3 Bilgisayarım Eski kusura Bakma Ama Mutlaka Bana ÖM Yolu İle İP Yi Atmanı İsterim :)
Sonuçta Elbet Bizimde Canavarımız Olacak Değilmii :)
Tanıtım konumuza bakmanı öneririm. Bilgisayarın eski de optifine ve bazı ayarlar ile optimize edebilirsin.