Vip Ödeme Yöntemleri

murat_2055

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhabalar arkadaşlar bu 2 ay içerisinde survival sunucu açmayı düşünüyoruz ancak vip veya diger ürünlerin satışlarını nasıl yapabiliriz ödeme yöntemleri olarak hangi siteleri veya hangi mobil ödeme şirketlerini kullanmamı önerirsiniz şimdiden teşekkürler :) enjin buycraft için mobil ödeme sistemi ekleyecem hangi şirketi kullanmamı önerirsiniz

Son düzenleme:

Alps

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
PayPal Mobil Payment desteğini Amerika'da sunuyor aslında Türkiye de sunsa çok cazip olur...
Sanal POS olayına pek gerek kalmasa da ben 2Checkout'la biraz haşır neşir oldum aman aman tam bir bela dolar kurunu 1.3 TL olarak alır size gönderir filan başa dert...

ufukt14789

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
PayPal Mobil Payment desteğini Amerika'da sunuyor aslında Türkiye de sunsa çok cazip olur...
Sanal POS olayına pek gerek kalmasa da ben 2Checkout'la biraz haşır neşir oldum aman aman tam bir bela dolar kurunu 1.3 TL olarak alır size gönderir filan başa dert...
şöyle bisey yokuydu mesela benim telefonuma mesaj atıyor Bir kişi Tl atıyor bunu nuttum ama mesajı unuttum yani :p
Turcell'den Tucelle kesinti olmuyor
ama avea Vodofone gibi olursa 1Tl Felan kesinti oluyor diye biliyorum.[DOUBLEPOST=1410348279,1410348142][/DOUBLEPOST]TL Transfer Servisi'ni Hesabım'a giriş yaparak kullanabilirsiniz. Turkcell TL Transfer ile sevdiklerinize TL göndermek için hemen tıklayın! Ayrıca cep telefonunuz ile de TL Transfer yapabilirsiniz. Bunun için kısa mesaj gönderebilirsiniz. TL göndermek istediğiniz telefon numarasını yazıp bir boşluk bırakarak transfer etmek istediğiniz TL miktarını ekleyebilir ve 2222'ye SMS gönderebilirsiniz. 2064'ten gelen onay mesajını EVET yazarak yanıtladığınızda TL Transfer işleminiz gerçekleşecektir.
Örnek: 53XXXXXXXX 5