Varolan bir bağlantı hatası

GProto004

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
İyi günler arkadaşlar. Minecraft ile yaşadıgım bir sorundan dolayı destek almak için bu konuyu açmayı uygun buldum.

Bazı serverlere girince sorun yok ancak bazıları mesela yabancı bır server. Survival games oynarken oyunun tam yarısında serverden atıyor ve Varolan bağlantı başka uzaktaki bir ana makine tarafından kapatıldı. Hatası alıyorum. 1 2 3 derken artık süreklilik haline getirdi . Önceden cok nadir yasadıgım sorun sürekli olarak basıma gelmeye basladı oyun oynayamaz oldum. Sorunun çözümü internette yoktu yada ben bulamadım. En uygunu burası çözümü bilen veya sorunu bilen varsa söyleyebilir mi?

MrBerkantTR

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
peki bir soru: Sürekli aynı sunucudamı Hata Veriyor?

MrBerkantTR

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
O Zaman Sunucularda Kaynaklanıyor Olabilir
mc.dayzcraftr.net girip atıyomu bi dene eğer atmassa o sunucudandır. bendede oluyordu

GProto004

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
O Zaman Sunucularda Kaynaklanıyor Olabilir
mc.dayzcraftr.net girip atıyomu bi dene eğer atmassa o sunucudandır. bendede oluyordu
Arkadaşlarımda aynı sunucuda oynuyor onlarda degil bende neden anlıyor eğer sunucu kaynaklı olsaydı onlarıda etkiler ayrıca orada bulunan +600 kişiyide etkilerdi.[DOUBLEPOST=1409166966,1409163914][/DOUBLEPOST]Arkadaşlar Sorunu çözdüm. Aynı sorunu alanlar için; Bilgisayarınıza yüklediginiz zararlı bir yazılımdan kaynaklanıyor. Güvenlik duvarı devre dısıysa etkinleştirin + tam tarama yapın bilgisayarınıza ardından combofix ile taratın sorununuz çözülecektir.

SelcukAygun

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Youtube ismi lazım
Arkadaşlar youtube hesabım var ve 6 tane videom var fakat adımı beğenmiyorum Adım Oyun Ustası Fakat hiç beğenmiyorum bana isim önerirmisiniz. İngilizce Türkçe Farketmez ( Lütfen Tr ile bitmesin güzel isim olsun)

GProto004

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Youtube ismi lazım
Arkadaşlar youtube hesabım var ve 6 tane videom var fakat adımı beğenmiyorum Adım Oyun Ustası Fakat hiç beğenmiyorum bana isim önerirmisiniz. İngilizce Türkçe Farketmez ( Lütfen Tr ile bitmesin güzel isim olsun)
Güzel kardeşim konuyla alakası ne bu yorumunun :(