VariaNetwork | 1.8.x | Factions | Skyblock | AntiHile | %95 Türkçe | oyna.VariaNw.com

Oistro

oyna.VariaFactions.com
En iyi cevaplar
0

Öncelikle herkese teşekkür etmek istiyorum , yaklaşık olarak 4-5 yıldır minecraft oynuyorum. İyi kötü günlerim oldu herkes gibi. Daha önceden açtığım sunucularım oldu , BraveFactions ekibinde görev yapıyordum, daha sonradan ayılmayı seçtim. Yeni bir sunucu ile karışınızdayım şu an ama daha tam olarak açılmadı şu an sadece açılış tarihini vereceğim ve evet sizi sunucuda çok şey bekliyor olacak tabikide. Daha fazla uzatmadan sunucudan bahsetmek istiyorum.

Sunucu Adresi: oyna.VariaNw.com
Maximum Ram: 32 Gb
Sunucu Versiyonu: 1.8.X

Oyunlar: Factions , SkyBlock (Talep oldukça değişik oyunlar ekelenecektir.)
Web Sitemiz : www.VariaNw.com

Sunucu Seçim Menüsü

Niye hub lobi yapmadınız diye sorar iseniz hiçbir zaman hub lobiyi sevmedim oyuncular için çok karışık bir oyundan bir oyuna girmek vakit oluyor bende bu konu üzerinde düşündüm ve bu çözümü buldum , umarım beğenirsiniz :)

Konu yakında düzenlenicek.

Eğer öneride bulunmak istiyorsanız www.VariaNw.com sitesine girip , kayıt olduktan sonra destek bildiriminden önerilerinizi söylüyebilirsiniz.

Nornia
FatihO
Risus

Herhangi bir şekilde yetkili alımı yoktur. Lütfen alım var mı diye gelip sormayın.

Moderatör tarafından düzenlendi:

YasirUS

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Güzel .-. Oynanmaya Değer
Konu Geliştirilebilir
Kazma Şeyini Verebilirsin .-.

CihanYlmzCR

> PERISAN NETWORK <
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Açılış tarihi : 15.04.2016
Neden şimdi açtın bu konuyu?

CihanYlmzCR

> PERISAN NETWORK <
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Nereye açmamı bekliyorsun başka ? Güncellemeler oldukça burada paylaşacağım. Sunucu tanıtımı sonuçta ve sunucu açık şu an.
Ama girişler kapalı ve açılış 15 nisanda 15 nisanda açsan, tüm güncellemeleri o zaman yazsan olmuyormuydu .-.

Oistro

oyna.VariaFactions.com
En iyi cevaplar
0
Ama girişler kapalı ve açılış 15 nisanda 15 nisanda açsan, tüm güncellemeleri o zaman yazsan olmuyormuydu .-.
Şöyle düşün sunucuyu daha önce açtım ve şu an bakımda , ve güncellemeleri forumdan yayınlıyorum.

CihanYlmzCR

> PERISAN NETWORK <
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hub olduktan sonra oyuncu düşüşü , istediğim kaliteyi yakalayamama filandı , şu an ki çalıştığım sunucu daha kaliteli gidiyor şu an da açılınca göreceksiniz farkı zaten :)
Tamam, kolay gelsin. 15 Nisan gelince ilk giren ben olcam za iksde.

iAbod_

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bekliyoruz hepinizi taş gibi pluginler var onlara tanık oldum. Bekliyoruz

afesraca

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
spawn nedeniyle olymposbt ye sinirliyim :/ neden 3 hafta sonra açılıyo

NeonArtzZ

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Yapılacak şeyler var çünkü , şu an sadece spawn zindan ve orman var gerisi yok :D
güzel sunucuya benziyor bizde bi sunucu açtık 2 gün önce

sorun şuki kimse gelmiyor sw 100 kişilik 16gpram ama kimse gelmiyor sizce ne yapmam lazm :(