Vander RPG | Yeni Bir Dünya! Eğlenceye Hazır Mısın? [ Aktif ]

byrosa

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0

Merhaba! Değerli, Minecraft oyuncuları;

Yeni bir sunucu ile karşınızdayız! Piyasa üzerinde prestij sağlayarak, siz değerli oyuncuların emeklerini boşa çıkaran sunuculardan sıkıldığınızın farkındayız. Bunun için, kolları sıvadık ve yeni bir projeye imza attık. ' Eksik ' kavramını tamamen yok etmek için uzun bir süre hazırlanma süreci yaşadık, artık vakit geldi! Şu anda bile sunucu'da bulunan her şey test edilerek, güzel ve yeni bir Dünya kavramı oluşturmaya devam ediyoruz.

Önceliğimiz, Rol kavramını yaratıcı bir şekilde canlandırmaktır, sizler için her şeyi düşündük ve yaptık! Bir çiftçi olarak ekip biçtiğiniz tarım malzemelerden geçiminizi sağlayabilirsiniz veya Demirci olarak İnsanların hayatta kalması için gerekli bütün envanterleri onlara pazarlayabilirsiniz. Madenci olarak yer altının vazgeçilmez göz bebeği olabilirsiniz, elde ettiğiniz değerli madenleri İnsanlara pazarlayarak Zenginliğin göstergesi olabilirsiniz! Hancı olarak, İnsanların vakit geçirdiği veya günlük işlerini hallettiği aktif bir mekan oluşturabilirsiniz! Bunlardan daha fazlasına projemizde yer verdik, yapmanız gereken tek şey Kayıt olup Rol yapma zevkinin doruklarına çıkmak olacaktır!

Bilgilendirme Politikamız

Çok geçmeden projemiz ile ilgili bir kaç görsel paylaşmak istiyorum, sizlerde bu projede yerinizi alabilir ve yepyeni bir oyun keyfine varabilirsiniz!
Her şey bununla sınırlı kalmıyor! Süpriz hediyeler ile yola devam ediyoruz. Projemizde yer alacak ' İlk 100 ' Karakter başvurusuna mütevazi hediyelerimiz mevcut, haydi sende yerini al!

SyberRock

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sanirim yine bir ortacag role play serverı zaten cok fazla bu serverlardan yokmu biraz ilginc seyler yapin naruto olur teknolojik bi cag olur hapishane olur umarim dedigimi anlamissindir yinede basarilar.

GG WP REPORT TEAM !

byrosa

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Sanirim yine bir ortacag role play serverı zaten cok fazla bu serverlardan yokmu biraz ilginc seyler yapin naruto olur teknolojik bi cag olur hapishane olur umarim dedigimi anlamissindir yinede basarilar.

GG WP REPORT TEAM !

Merhaba, günümüzde ortaçağ projeleri oldukça tutulmakta, bununla birlikte sunucu sayıları bir hayli artmakta. Ancak, ' Ortaçağ ' temasını tamamen yansıtmak zor bir iştir. Vander RPG olarak daha iyi işlere imza atmayı düşünüyoruz, ilk olarak Ortaçağ projesini başlattık zaman ilerledikçe, oyuncu sayımız arttıkca bu projeleri genişleteceğiz. Önerileriniz için teşekkürler.

SyberRock

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba, günümüzde ortaçağ projeleri oldukça tutulmakta, bununla birlikte sunucu sayıları bir hayli artmakta. Ancak, ' Ortaçağ ' temasını tamamen yansıtmak zor bir iştir. Vander RPG olarak daha iyi işlere imza atmayı düşünüyoruz, ilk olarak Ortaçağ projesini başlattık zaman ilerledikçe, oyuncu sayımız arttıkca bu projeleri genişleteceğiz. Önerileriniz için teşekkürler.
Ben tes3kkur ederim cevapladigin icin :) tutuluyo diyosun ama oyuncu sayisi 5i gecmiyo :(

GG WP REPORT TEAM !

byrosa

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Ben tes3kkur ederim cevapladigin icin :) tutuluyo diyosun ama oyuncu sayisi 5i gecmiyo :(

GG WP REPORT TEAM !

Ortaçağ sunucularına göz atıldığında, oldukca fazla bir sayıya ulaştığını görüyoruz. Sunucu sayısı fazla olunca, Kullanıcı sayısı da dolayısıyla azalmakta. ' Role Play ' temalarının oyuncu fazlalığı olması gerektiği gibi kullanıcılar eğlenmek, vakit geçirmek ve bunun yanına gerçek hayatı sanal bir platformda yaşamak için tercih ediyor. Ancak, çoğu kullanıcının kendisine göre zevk aldığı türler farklıdır. Bu oyuncu kitlesinin zaman içerisinde oturacağını düşünüyorum.

SyberRock

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ortaçağ sunucularına göz atıldığında, oldukca fazla bir sayıya ulaştığını görüyoruz. Sunucu sayısı fazla olunca, Kullanıcı sayısı da dolayısıyla azalmakta. ' Role Play ' temalarının oyuncu fazlalığı olması gerektiği gibi kullanıcılar eğlenmek, vakit geçirmek ve bunun yanına gerçek hayatı sanal bir platformda yaşamak için tercih ediyor. Ancak, çoğu kullanıcının kendisine göre zevk aldığı türler farklıdır. Bu oyuncu kitlesinin zaman içerisinde oturacağını düşünüyorum.
Olursa guzel olur :) bende gelirim sahsen turkiyede rol ortami gelisirse cok guzel olur ama bu cok zor warhammer diye bir rol-strateji (figurlerle) oyunu oynuyoruz cocukmusunuz diyolar

GG WP REPORT TEAM !

byrosa

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Olursa guzel olur :) bende gelirim sahsen turkiyede rol ortami gelisirse cok guzel olur ama bu cok zor warhammer diye bir rol-strateji (figurlerle) oyunu oynuyoruz cocukmusunuz diyolar

GG WP REPORT TEAM !

Aslında bu insanların çok hızlı geliştiğini sanmasından kaynaklanıyor. Bu konuda, çevremizden büyük tepki alıyoruz ancak projemizde herhangi bir değişikliğe gitmeden devam ediyoruz. İnsanlarımız, beğenmediği sevmediği bir şey hakkında maalesef eleştiri yapmayı çok seviyor. Bu konuda, biraz saygı ve anlayış yeterli olacaktır " Herkesin, kendi zevki kendi kararı." zihniyeti oynadığımız platformda pek geçerli olmuyor. Bütün bunlara rağmen, kendimizi ve projemizi korumaya devam ediyoruz.

SyberRock

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Aslında bu insanların çok hızlı geliştiğini sanmasından kaynaklanıyor. Bu konuda, çevremizden büyük tepki alıyoruz ancak projemizde herhangi bir değişikliğe gitmeden devam ediyoruz. İnsanlarımız, beğenmediği sevmediği bir şey hakkında maalesef eleştiri yapmayı çok seviyor. Bu konuda, biraz saygı ve anlayış yeterli olacaktır " Herkesin, kendi zevki kendi kararı." zihniyeti oynadığımız platformda pek geçerli olmuyor. Bütün bunlara rağmen, kendimizi ve projemizi korumaya devam ediyoruz.
:) konuyla alakasi yok ama yazimdan utandim yemin ediyorum onun disinda destekliyorum sizi devam

GG WP REPORT TEAM !

byrosa

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
:) konuyla alakasi yok ama yazimdan utandim yemin ediyorum onun disinda destekliyorum sizi devam

GG WP REPORT TEAM !

Desteğiniz için teşekkürler, herkesin düşüncesine saygı duymalıyız. Burası, halka açık bir Forum ve herkes kendi düşüncesini gönül rahatlığıyla belirtmeli değil mi? Bizlerin yapması gereken tek şey anlayış ile karşılamak olacaktır.

MajjoorTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
@byrosa İsmim White-List'e eklenmemiş ? Hal bu ki ben kabul edilmiştim. "HellBoy" adlı yönetici şifremide yollamıştı. İsmim, MajjoorTR[DOUBLEPOST=1406025907,1406025803][/DOUBLEPOST]

GG WP REPORT TEAM !
@byrosa haklı bencede. HighSchool(Lise) RPG açalım dedik. Hiç ama hiç tutulmadı :/

byrosa

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
@byrosa İsmim White-List'e eklenmemiş ? Hal bu ki ben kabul edilmiştim. "HellBoy" adlı yönetici şifremide yollamıştı. İsmim, MajjoorTR[DOUBLEPOST=1406025907,1406025803][/DOUBLEPOST]
@byrosa haklı bencede. HighSchool(Lise) RPG açalım dedik. Hiç ama hiç tutulmadı :/

Merhaba, "White-List" ile ilgili maalesef yardımcı olabileceğim bir konu bulunmamakta. Yetki sınırlarımı aşmakta olan bu konu için, ilgili Yönetim üyesi ile irtibata geçmeniz gerekli.