Duyuru Uygunsuz Karakterler İçeren Kullanıcı İsimleri

craft_man

Shia LaBeouf
En iyi cevaplar
0
Daha önce bildiğiniz gibi yılda bir kere olmak şartıyla kullanıcı adı değiştirme seçeneğini aktif etmiştik. Bu özelliğin aktif edilmesinin asıl amacı isimlerinde "$@-\ßæ" ve benzeri karakterler bulunan üyelerimizin isimlerini düzeltmelerini istememizdi. Fakat oluşan bir hatadan dolayı isimlerinde bu tarz karakter bulunan üyelerimiz yinede isimlerini değiştiremiyorlardı.

Şimdi bu özellik devredışı bırakılmış olup isimlerinde özel karakter bulunan üyelerimizin bana değiştirmek istedikleri yeni isimlerini mesaj atmaları gerekmektedir. Mesajınız üzerine kullanıcı adınız değiştirilecektir.

En kısa süre içerisinde isim değiştirme talebinde bulunmanız sizin iyiliğinize olacaktır. Aksi takdirde hesabınızın silinmesine yol açabilir.

Ayrıca isimlerinde bu tür karakterler bulunmayan ve yinede ismini değiştirmek isteyen üyelerimizde aynı şekilde yeni isimlerini özel mesaj atarak değiştirilmesini sağlayabilirler.

Not: " _ (alt tire)" ve " - (tire)" yasak değildir.

İyi forumlar.

Son düzenleme:

ByTheEfsane

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Keşke yasaklı karakterleri engelleseydiniz sadece...

MahmuTr

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çok Kul :D Bazı Arkadaşları Hiç Etiketliyemiyorduk Adam @}]{[>#££>KullanıcıAdı)%&/^ Tarzı Şeyler Yapıyırdı.

McRada

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
benim adım sayılıyodurda :D

TheDeagerS

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
tabii ki sayılır @ harfi var mesela Ucan inek felan o tarz issmler serbest olucak alttire üst tire felan o gibi şeyler olmuycak

Ataberk1880

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Bende bunu bekliyordum sonunda geldi. Fakat şimdi de şöyle bir durum var: craft_man ile bir konuşma başlatamıyorum. Hatta profil sayfasındaki konuşma başlat yazısıda gitmiş durumda.

McRada

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
ben valla profil sayfasına yazdım özelden atılmyıo cünkü

craft_man

Shia LaBeouf
En iyi cevaplar
0
Keşke yasaklı karakterleri engelleseydiniz sadece...
Zaten engelledik fakat o vakte kadar bu şekilde karakterler kullanılarak üyelik açılmıştı. Bu düzenleme o üyelikler için.

Bende bunu bekliyordum sonunda geldi. Fakat şimdi de şöyle bir durum var: craft_man ile bir konuşma başlatamıyorum. Hatta profil sayfasındaki konuşma başlat yazısıda gitmiş durumda.
Özel mesaj sorunu giderildi, bana özel mesaj gönderebilirsiniz.