Unutulmuş Diyarlar Rol Oyunu / 1.6.4 / Çok Yakında!

Laraphim

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Forum Sitemiz: http://unutulmusdiyarlar.boards.net/
White-List Başvuru: http://unutulmusdiyarlar.boards.net/threads/recent/3

Unutulmuş Diyarlar Rol Oyunu
Unutulmuş Diyarlar Rol Oyunu, sizleri Orta Dünya'ya yeniden götürmeye hazır! Peki ya siz?
Unutulmuş Diyarlar'a adım atarak, sen de yep yeni bir dünyaya yelken açabilirsin. İster Viking olup, barbarca düşmanlarının neyi varsa alabilir, istersen de Zümrüt Halkı'nı seçip, bilgi ve medeniyet uğruna savaşabilirsin! UDRO Evreni'nin kaderi senin ellerinde.. Peki ya senin seçimin nedir?

Halklar Hakkında Bilgilendirmeler

Viking Halkı
Viking Halkı, Kuzey'in ve denizlerin en büyük hâkimi. Barbar bir kavim ve hayatını sadece kendi halkı için feda edebilecek yüreklere sahip. Barış mı? Viking lügatında yeri olmaz bile! Savaşmak mı? İşte tam Viking dilinden konuştun!

Zümrüt Halkı
Zümrüt Halkı, bilginin ve asaletin odak noktası. Savaşma yönü pek gelişmemiş olan Zümrüt Halkı, kendisini asla altta bırakmaz. Her zaman medeniyet ve bilgi yaymak istediğini söyler ve arkasında durur. Savaş ve Barış, gelip geçici, önemli olan bazı şeylerin farkına varabilmek!

Necropolis Halkı
Necropolis Halkı, ölülerin yaşadığı bir yerdir. Toprak denicek bir şey yoktur ve yaşam, olanaksızdır. Büyükce bir dağın üzerinden tüm dünyaya kötülük yaymak için vardır. Lanetlenmiş bir ırktır ve lanetiyle birlikte kin kusmaktadır!

Nasıl Katılabilirim?
Forumumuzdan White-List başvurusu yaparak en önden yer kapabilirsiniz! Server açıldığı ilk gün parti düzenlenecek, neden katılmayasınız?

Server Ne Zaman Açılacak?
Şuanda serverda harita ile meşgulüz. Ve harita yaklaşık 1 aya kadar bitecek. 1 ayın ardından serverımız siz değerli oyunculara açılacaktır!

Server'dan Resimler

Spawn Bölgesi

Emeraude Anıtı (Zümrüt Halkı)

Emeraude Hanı (Zümrüt Halkı)

Rjukan Kalesi (Viking Halkı)

Rjukan Arenası (Viking Halkı)

Necropolis Kalesi (Necropolis Krallığı)

Necropolis Kralı Manstein ve Tahtı (Necropolis Krallığı)

DUYURU:
Server'ımıza Katılan İlk 5-10 Kişiye Hanedanlık Yetkisi Verilebilir.
(Viking ve Zümrüt Krallıklarına bağlı olmak koşulu ile, istedikleri gibi küçük hanedanlıklar açabilirler)

Son düzenleme:

ardaanil222killer

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Adınız:Arda
Soyadınız:Anıl
Yaşınız:16
Minecraft Kullanıcı Adınız: KillingDeluxe
Ne zamandır RP ile uğraşıyorsunuz?: 1.5 yıldır

Oyun İçi Bilgiler
Karakter Adınız:Thorin
Karakter Yaşınız:37
Karakter Irkınız:Vikingler
Karakterinizin Halkı:Viking Halkı
Yapmayı Planladığınız Rol:rol derken

Roleplay Bilgileri
IC Nedir?:Role play'in iki önemli kavramından biridir. IC, oynanan karakterin kimliğine uygun şekilde davranıldığını, kısaca role play yapıldığını ifade ederken kullanılır.
OOC Nedir?:oOC, karakter dışında kalındığını ve gerçek kimlikte oynandığını belirtir. OOC, bazı durumlar için yasaklanabilir. Tamamen kişisel bir tercih olmakla beraber, karşımızdaki kişileri role play içinde olup olmadığımızı konusunda bilgilendirmek açısından önemlidir.
Metagame Nedir?:Gerçek hayatta daha önce tanımadığınız birisiyle karşılaştığınızda, oyundaki gibi ismi üstünde yazmaz. Bu yüzden kişiyi ilk gördüğünüzde onun üzerindeki ismi okuyup, ona o isimle hitap etmek yerine ilk başta kişinin adını sormalısınız. Aksini yaptığınız taktirde bu durum Metagame'ye girer.

Laraphim

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Lütfen kendi forumumuz üzerinden başvurursanız seviniriz, bir defaya mahsus buradan okuyorum. Kabul edildi.[DOUBLEPOST=1391799090,1391798100][/DOUBLEPOST]DUYURU:
(Viking ve Zümrüt Krallıklarına bağlı olmak koşulu ile, istedikleri gibi küçük hanedanlıklar açabilirler)

ardaanil222killer

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
açıldımı[DOUBLEPOST=1391799197,1391799164][/DOUBLEPOST]
Lütfen kendi forumumuz üzerinden başvurursanız seviniriz, bir defaya mahsus buradan okuyorum. Kabul edildi.[DOUBLEPOST=1391799090,1391798100][/DOUBLEPOST]DUYURU:
açıldımı server

Laraphim

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Server yaklaşık 1 ay sonra açılacak. Haritada belirli yerler kaldı. Onların ardından açılacaktır.

krok45

Marangoz
En iyi cevaplar
0
bir konu açıp başvurumu yazdım cevap bekliyorum[DOUBLEPOST=1391852632,1391852481][/DOUBLEPOST]bu arada hanedanlık yetkisini alır mıyım

Laraphim

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Başvurunuza cevap verdim, Hanedanlık yetkisi alabilirsiniz tabii ama server ilk açıldığı gün IC olarak parti düzenlenecek iki halk birlikte. O gün çekiliş olacak, IC olarak çekilişi kazandığınız vakit mesleğiniz ne olursa olsun hanedanlık verilecek..

krok45

Marangoz
En iyi cevaplar
0
yeni bi ülke eklenmiş onuda tanıt bence

Laraphim

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
DUYURU
Necropolis Halkı eklendi! "Yaşamak kadar saçma bir şey yok, ölümün tadına bak!" Undead (Ölüler) Ordusu UDRO Evrenin'de..
Ek olarak;
Aramıza yeni Dungeon Master (Admin) Manstein katılmıştır. (Yusuf) Necropolis Halkı'nı yönetecek kötü ruhlu adaaam. :lol::lol:

Necropolis'ten Görüntüler:

MajjoorTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Vikings aQar :D

Son düzenleme:

KiLLeR_TR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben white list başvurusu yolladım ve necro ya giricem ama necrolar insan olabiliyor mu? White-list te de belirttim eğer olmuyorsa ölü de olabilirim diye ama gene de cevap almak istedim.

MajjoorTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Viking Reis'i olmak isterim açıkcası.. B)

BARIS95

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Acaba sunucunun bildiğimiz Forgotten Realms ile alakası var mı? Yoksa isim mi öyle sadece?
Edit: Formu biraz geliştirin. Biraz daha kompleks olursa daha kaliteli role play kitlesi çekersiniz.