Under Club | Emek vermeye değecek faction sunucu | [NITRADO] | [1.7.X]

combomanis

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0

Bölüm : 1 | Açıklama ve Giriş

Merhaba arkadaşlar,
Öncelikle bildiğiniz gibi merkur park neredeyse herkes tarafından tanınan ve bilinen bir sunucuydu. Başlangıçta amatörce hareketleri olsun, atılan gereksiz veya sebepsiz banlar olsun hepsini kabullenen bir aileydik. Her ne kadar bazı oyuncular bunlardan memnun olmasa da sunucumuzu kötüledi veya düzenimizi bozdu. Bunun bir daha olmasına izin vermeyeceğiz. Her türlü yerlerimiz veya alanlarımız hazır şekilde sizlerin karşısındayız. Önceki yetkili kadromuz veya şimdiki kadromuz olsun iki kadroda da olan veya olmayan yetkililerimiz sizlere karşı gayet nazik ve kibar bir şekilde davranacak ve bütün sorunlarınızı gidermeye çalışacaklar. Sizlere karşı asla ve asla kırılgan ve küçük düşürücü sözler kullanmayıp aksine sizin moralinizi yerine getirecek sözler kullanacaklar. Sunucumuz daha da ileriye gitmek için bazı fedakarlıklar yapıp eski kadrosunun çok az bir kısmından kurtulup sizler için hizmet etmeye devam edecektir.Eğer gelen istek ve ilgi artacak durumda olursa bu kişi sayısının artacağına sizlerde şahit olabilirsiniz, tek yapmanız gereken bu aileye katılarak bizleri gururlandırmanızdır. Okuduğunuz için bizzat teşekkürlerimi sunuyorum...

Bölüm : 2 | Oynanabilirlik ve Anlatım
Oyunumuza başladıktan sonra arkadaşlık-dostluk kavramlarını gerçek anlamda sevgi bağı çerçevesi içinde görebilir ve tadabilirsiniz. Oyunumuzda her faction sunucuda olması gerektiği gibi meslekler yani ingilizce adı ile : "Jobs" plugini mevcuttur. Her sunucuda olduğu gibi sunucumuzdaki meslekler ;
1-) Oduncu
2-) Madenci
3-) Mimar
4-) Kazıcı
5-) Avcı
6-) Balıkçı
7-) Demirci
8-) Cadı
9-) Büyücü
10-) Çiftçi

Eğer sizde bu mesleklerden herhangi birine katılmak istiyorsanız yazmanız gereken komut ; "/jobs join meslekadı" yeterli olacaktır. Benim size tavsiye ettiğim katılmanız gereken mesleklerden biri olan : "Madenci" gerçekten işinizi görecektir. Madenci mesleğine katılmanızın ardından yapmanız gereken "/warp lapis" yazdıktan sonra lapisde madenleri kazarak hem exp hemde onları satarak para kazanmanızdır. Böyle böyle eşyalarınızı lapisde bulunan büyü masalarında büyüleyerek gelişmeniz ve son olarak kendinize bir klan (faction) bulmanız gerekmektedir. Ama her şey sadece bununla bitmiyor. Asıl eğlence eşyalarınızı tamamladıktan hemen sonra başlıyor. İsterseniz arkadaşlarınızla kendinize bir klan kalesi kurabilir veya yeni arkadaşlar ve klanlar edinebilirsiniz. Her ne kadar diğer klanlardan gelebilecek olası saldırılar veya bozuşmalar olsa da hepimizin bir aile olduğunu unutmamız gerekmektedir.

Bölüm : 3 | Oyuncu-VIP Ayrımcılığı
Bazı sunucularda benim veya sizin gördüğünüz kadarıyla oyuncular ve vip oyuncular gerçekten çok ayrımcılığa uğruyorlar. Fakat bizim sunucumuzda böyle bir şey söz konusu bile olamaz ve değildir! Sunucumuzda vip oyunculara kesinlikle ve kesinlikle edit eşya verilmemektedir. Bunun sebebi ayrımcılığa girmesi ve vip oyuncuların daha üstün görülmesidir. Vip oyuncular ve normal oyuncular arasında bizim sunucumuzda ayrım yoktur. Ayrımcılık veya adaletsizlik yapan oyuncular kesinlikle uyarısız bir şekilde banlanır ve banları hiçbir zaman için açılmaz. O yüzden rahat olabilir ve sunucumuza gelebilirsiniz...

Bölüm : 4 | Ekstra Özellikler
Sunucumuzda diğer bazı sunucularda olmayan ekstra özellikler bulunmaktadır. Bunlar ; MERDİVENLERE OTURABİLMEK ve TABELA İLE TAMİR. Eğer çok yoğun istek olursa bir BOSS yapmayı düşünmekteyiz. Tabii ki bu aynı zamanda sizin elinizdedir.
NOT : Sizlerin isteği üzerine 1-2 gün içinde arsalarda uçma (fly) özelliği eklenecektir. İyi oyunlar dilerim.

Bölüm : 5 | Sunucumuzdan Kareler :

Bölüm : 6 | İletişim Adresleri :

Eğer siz yoksanız bir kişi eksiğiz demektir. Kurucuların skype iletişim adresleri ;
live:emingyildiz (Oyun içi adı : popeyee)
darknesstr01 (Oyun içi adı : Franaynay)
mert1625 (Oyun içi adı : Alboo013)

Bölüm : 7 | Sunucu Özelliklerimiz :

Sunucu IP Adresimiz : underclub.nitrado.net
Sunucu kapasitemiz : 50
Sunucu RAM : 4 GB
Sunucu Kalitemiz : %∞

NOT : Konumuzda sunucumuzu kötülemeye çalışan yaklaşık olarak 4-5 tane kişi ve kişiler bulunmaktadır. Lütfen onların yazdıklarına kulak asmayınız eğer onların dediğine inanıyorsanız buyurun sunucumuza sizleri de bekleriz :)...
Okuduğunuz için bizzat ve under club ekibi olarak teşekkürlerimizi sunar iyi forumlar ve iyi günler dileriz...

Son düzenleme:

KrzysiekLegia

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
evet girmemenizi tavsiye ederim rehber var bişi bilmiyo kurucular desen zaten çocukluktan yeni çıkmış dikenler setin direncini azaltır set çabuk kırılır diyorum yabancıları dinlemiyoruz diyo sw nin fazla gideri yok power i düşük bi fact a claim attım adam 30 dk agladı zaten girmemenizi tavsiye ederim

EminG

Em El Ci Pıro Oğ may Gat !
En iyi cevaplar
0
Kurucunun Dediğine Göre Sunucu Yakında 50 Kişilik Olacakmış Konuyu Editleyin

AdaletWasHere

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Minecraft Türkiye forumlarında tartışma içerikli mesajlar, diğer üyeleri kışkırtıcı, tahrik edici mesajlar göndermek yasaktır. Lütfen forum kurallarına dikkat ediniz.
Başarısız. Ne yazıkki Nitrado - BatıHost - AxiTR gibi bilişimler ucuza hosting verdiği için önüne gelen server açmaya başladı. Açmadan önce sunucunuz üzerinde çok durun kaliteyi yakalın.

EminG

En iyi cevaplar
0
Başarısız. Ne yazıkki Nitrado - BatıHost - AxiTR gibi bilişimler ucuza hosting verdiği için önüne gelen server açmaya başladı. Açmadan önce sunucunuz üzerinde çok durun kaliteyi yakalın.
Ne Diyorsun Adalet Was Here. Benim Oynadığım En Kaliteli Sunucu Bu
Not: Sunucuya Bir Kez Bile Girmediğine Eminim

AdaletWasHere

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ne Diyorsun Adalet Was Here. Benim Oynadığım En Kaliteli Sunucu Bu
Not: Sunucuya Bir Kez Bile Girmediğine Eminim
1 - Sunucuya girdim ve göz attım
2 - %50 uğraşsız yapı
3 - %50 schematic
4 - Seninde bu sunucunun " adamı " olduğun belli oluyor. Bence biraz daha fazla aralıkla yorum at :)

Hem konuda güncellenmemiş olur :)
" Bide Böyle Düşünn "

EminG

En iyi cevaplar
0
1 - Sunucuya girdim ve göz attım
2 - %50 uğraşsız yapı
3 - %50 schematic
4 - Seninde bu sunucunun " adamı " olduğun belli oluyor. Bence biraz daha fazla aralıkla yorum at :)

Hem konuda güncellenmemiş olur :)
" Bide Böyle Düşünn "
Uğraşsız Yapı ve Schematic Diyorsan Senle Konuşmasam Daha iyi

AdaletWasHere

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
bu ne şimdi ? :D
Gelmiş %99 El Yapımı Sunucuya Schematic Diyorsun
Sadece Spawnın Çevresindeki yükseltiler ve vipbilgi klübesi schematic
Ahanda yakaladım :)
%99 olduğunu nerden biliyorsun :)
Demekki sunucunun adamısın :)
Ve başkasının konusunu güncelliyorsun :)

Hadi bakalım kaç günde yaptınız doğru söyleyin bunları gerçekten. Ona göre muhammele yapıcam :)

EminG

En iyi cevaplar
0
Ahanda yakaladım :)
%99 olduğunu nerden biliyorsun :)
Demekki sunucunun adamısın :)
Ve başkasının konusunu güncelliyorsun :)

Hadi bakalım kaç günde yaptınız doğru söyleyin bunları gerçekten. Ona göre muhammele yapıcam :)
Sunucuyu 30 Günlük Açtık Hazırlık Süresinden 11 Gün Kaldı

Son düzenleme:

AdaletWasHere

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0