Ücretsiz Minecraft Server Nasıl Açılır ?

YusufArslan

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Soru : Ücretsiz Minecraft Server Nasıl Açılır ?

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
Hamachi oynamak neyine yetmedi ki :D

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
Benim PC Kendim Açınca Kasıyor Da
Eğer arkadaşların ile oynama amaçlı bir sunucu açacaksan hamachi gayet ideal. Ayrıca kasma sorunu dediğin sanırsam sunucudaki lagtan bahsediyorsun oda senin internet hızın ile ilgili bir sorun arkadaşının kurmasını falan rica edebilirsin. Veya nitrado'dan 3-5 liraya 4 kişilik 30 günlük sunucu alabilirsin. Eğer " Beleş sunucu açarım para kazanırım " vs düşünüyorsan hiç bulaşma zaten :hmm:

KenanDemirtaş

Ufkun Ötesinde
En iyi cevaplar
0
Zaten bedavaya 7/24 açık 100 Kişilik falan sunucu açmak olsa, Nitrado, Batihost vb. niye var ki

YusufArslan

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Eğer arkadaşların ile oynama amaçlı bir sunucu açacaksan hamachi gayet ideal. Ayrıca kasma sorunu dediğin sanırsam sunucudaki lagtan bahsediyorsun oda senin internet hızın ile ilgili bir sorun arkadaşının kurmasını falan rica edebilirsin. Veya nitrado'dan 3-5 liraya 4 kişilik 30 günlük sunucu alabilirsin. Eğer " Beleş sunucu açarım para kazanırım " vs düşünüyorsan hiç bulaşma zaten :hmm:

Tşk Ben Ücretli Rehberlik İçin İş Arıyorum Tanıdığınız Varsa Çok Memnun Olurum

https://forum.gamer.com.tr/konu/uecretli-rehberlik-yapilir.330552/#post-1877092

SlayerR

Toss a coin to your Witcher
Genel Moderatör
En iyi cevaplar
15
Ruh hali
Bedava :D Ya güldürmeyin adamı para ile açanlar salak mı ? Internette 2-3 firma mevcut ama onlarda saatliğine veriyorlar en fazla 10 plugin yükleyebiliyorsun.

Pyme

-__-
En iyi cevaplar
0
Ucuz etin yahnisi yenmezmiş diye bir söz vardır . Bedavaya açmanın tek yolu hamachi veya portlu sunucuyu evden acman. Bedava hosting siteleride sana sınırlı bir süre cok düsük özellik verir.