Ucuz vps ve dedicated sunuculari satan firmalar.

djyee

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
merhaba arkadaşlar ucuz ve kaliteli vps ve dedicated sunuculari en azindan benim bulabildiklerimi bu konu altindan paylaşacağim sizde bulduk larinizi ve kullandiklarinizi bu konu altindan yazabilirsiniz bende konuya eklerim.
VPS:
1) kimsufi
sunucular ovh de barindiriliyor mevcut paketler:
Tum Paketlerde
Bandwidth 100 Mbps - Unlimited traffic
Anlami en fazla 100mbps hiza ulaşabilirsiniz Upload ve download olarak aşağidaki özelliklere göre gayet yeterli olduğunu duşunuyorum dersinizki ben hayvan gibi yiyceni duşunuyorum yada sunucuda başka upload ve downloadla alakali işler yapacam ozaman sunucu ayarlarindan oyuncunun mevcut bulun duğu alanda kaç chunk olacağini 1 olarak belirlersiniz az yer şahsen benim tercih ettiğim gibi hem sunucuyu çok yormazsiniz hemde upload miktarini duşurursunuz.
VPS SSD 1
  • OpenStack KVM
  • 1 vCore
  • 2.4 GHz
  • 2 GB RAM
  • 10 GB SSD
  • Local RAID 10
  • $3.49/aylik
VPS SSD 2
  • OpenStack KVM
  • 1 vCore
  • 2.4 GHz
  • 4 GB RAM
  • 20 GB SSD
  • Local RAID 10
  • $6.99/aylik
VPS SSD 3
  • OpenStack KVM
  • 2 vCores
  • 2.4 GHz
  • 8 GB RAM
  • 40 GB SSD
  • Local RAID 10
  • $13.49/aylik
site adresi: https://www.kimsufi.com/us/en/vps-ssd.xml

Arkadaşlar vps olarak en uygun bulabildiğim bu bide dedicated sunuculara bakalim.

Dedicated sunucular :
1. https://www.soyoustart.com/ie/essential-servers/
Bu sitede ovh ye bağli fiyatlari uygun fakat dikkat etmeniz gereken bir nokta var sunucunuz oluşturulurken sizden 50 Euro fazla Kurulum ucreti aliyor daha sonraki aylar fiyat ne göstediyse ona duşuyor fiyatlara buna göre bakin.
internet hizi olarak 1gbps hiza ulaşabiliyor fakat dikkat etmeniz nokta kotanizin 250mbps oluşu bundan kastim 1 ay boyunca surekli 250 mbps yi kullanmaniz eyer 251 kullanirsaniz kotaniz 1 aydan önce dolarak sunucuyu kullanmanizi engelleyecektir. Not 250mbps kota yaklaşik 71TB aylik sınır demek yanliş hesaplamiş olabilirim kusura bakmayin.

Arkadaşlar benim bulduğum tabii ki daha fazla var fakat bunlar şuanda bulduğum en uygun olanlari eyer konuda bi hatam varsa çekinmeyin yazin bide eyer sizinde bildiğiniz başka firmalar varsa ve bunun gibi uygun fiyatliysa ve konuya yazarsaniz konuya eklerim iyi forumlar dilerim.

Bu arada @Maruf61 ve @thebaros24 arkadaşlarima yardimlarindan dolayi teşşekkur ederim

Son düzenleme:

BattleDragon14

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
50 Euro demişsin. Adamlar zaten 1GB Ramin parasını alıyorlar :D
Birisi, birçok firma yüksek ücretle satıyorsa, emin ol vardır bir bildikleri. (Şart kipi)

djyee

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
50 Euro demişsin. Adamlar zaten 1GB Ramin parasını alıyorlar :D
Birisi, birçok firma yüksek ücretle satıyorsa, emin ol vardır bir bildikleri. (Şart kipi)
evet bildikleri var fazla ucret alip fazla kazanmak :)) ve duzgun okumamişsin konuyu ilk ay kurulum ucreti olara 50 euro fazla aliyorlar bir nevi kapora gibi ve açikçasi aldiğin sunucuyu 3-4 aydan fazla kullanacaksan gayet karlı ve vps lerde kurulum ucreti almiyorlar.

BattleDragon14

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
evet bildikleri var fazla ucret alip fazla kazanmak :)) ve duzgun okumamişsin konuyu ilk ay kurulum ucreti olara 50 euro fazla aliyorlar bir nevi kapora gibi ve açikçasi aldiğin sunucuyu 3-4 aydan fazla kullanacaksan gayet karlı ve vps lerde kurulum ucreti almiyorlar.
Hayır düzgün okudum.
Mesela Batihost 1gb'ı 20 TL'ye satıyor. 50 Euro ne demek 1GB ram için?

1GB Ram ilk ay 50 Euro = İlk ay 160 TL öde.
Ha bide utanmaz herifler aylık 4$ alacak. 160TL'ye kaç ay gider o server haberin var mı?

djyee

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hayır düzgün okudum.
Mesela Batihost 1gb'ı 20 TL'ye satıyor. 50 Euro ne demek 1GB ram için?

1GB Ram ilk ay 50 Euro = İlk ay 160 TL öde.
Ha bide utanmaz herifler aylık 4$ alacak. 160TL'ye kaç ay gider o server haberin var mı?
allah aşkina siteyi açip fiyatlari inceledinmi ? fiyatlara göz attinmi ? incelemeden konuşuyorsunuz ya gicik oluyorum .
Intel Xeon W3520 4 c/ 8 t 2.66 GHz+ 16 GB 2 x 2 TB SATA
30.00 Euro + bide ilk ay 50 euro kurulum ucreti var ilk ay 80euro
sonraki aylar 30 euro öduyorsun