Uçan ada yapımı

Devamı gelsinmi

• Kullanılan toplam oy
    7

99cellat

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar birçok kişi farkında olmadan yapma istediği ama tecrübesinin yetersiz olup bu konularda benim desteğim ile ilerlemenizi hedefledim ve bir video çektim umarım yardımı olmuştur. Yardımcı oldu isem lütfen forumda desteklemek için yorum atmayı unutmayın.

Not : Bu tarz yardımcı ve rehber videolarını istek varsa youtube dan veya forumdan yorum atınız. ve kanalıma destek olursanız sevinirim.​

FrozenBrainTR

☆☆☆ Azrail ☆☆☆
En iyi cevaplar
0
Ya kardeş bunu oyuna daha dün başlayan biri bile yapabilir bu ne biçim rehber ya. Skyblockun mantığı vb desen güzel dicemde bu ne ya.
Sadece post kasıyorsunuz.

99cellat

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Post kasma nantıgı yok bu bilgi ile daha buyuk ve guzel seyler yapılabilir. Sadece hayal gücü lazım.

FrozenBrainTR

☆☆☆ Azrail ☆☆☆
En iyi cevaplar
0
Post kasma nantıgı yok bu bilgi ile daha buyuk ve guzel seyler yapılabilir. Sadece hayal gücü lazım.
Ya haksız olunca sadece en ufak şeye takılıyorlar ya. Sinir oluyorum.
KARDEŞ ANLAMIYOR MUSUN BUNU 1 GÜN ÖNCE BAŞLAYAN BİR NOOB(CAHİL) BİLE YAPABİLİR!!!!!!!!

99cellat

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Anlama kaybımı yaşıyorsun ? Benim anlatmak istediğim o komutları ögretmek. Peki o komutları yeni baslayan adam nasıl ögrenebilir haklı edebiyatı yapma bana ! Beğenmedi isen zaman kaybı yaz veya yukarıda kocamam X var bas ve kapat !

FrozenBrainTR

☆☆☆ Azrail ☆☆☆
En iyi cevaplar
0
Anlama kaybımı yaşıyorsun ? Benim anlatmak istediğim o komutları ögretmek. Peki o komutları yeni baslayan adam nasıl ögrenebilir haklı edebiyatı yapma bana ! Beğenmedi isen zaman kaybı yaz veya yukarıda kocamam X var bas kapat
Dediğim gibi: En ufak detaya takılıyorlar.
Seni bu evrenin en eğitici rehber videosu ile baş başa bırakıyorum.

LordTs

Umut
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ya haksız olunca sadece en ufak şeye takılıyorlar ya. Sinir oluyorum.
KARDEŞ ANLAMIYOR MUSUN BUNU 1 GÜN ÖNCE BAŞLAYAN BİR NOOB(CAHİL) BİLE YAPABİLİR!!!!!!!!

Ya sanane kardeşim SANANE?Adam paylaşır.
Ulan neredeyse adam video paylaştı diye rapor edeceksiniz.
Birde adama kızıyor niye paylaşıyorsun diye ilgin alakan yoksa yorum yapma arkadaşım. Bence gayette iyi bir video olmuş.

FrozenBrainTR

☆☆☆ Azrail ☆☆☆
En iyi cevaplar
0
Ya sanane kardeşim SANANE?Adam paylaşır.
Ulan neredeyse adam video paylaştı diye rapor edeceksiniz.
Birde adama kızıyor niye paylaşıyorsun diye ilgin alakan yoksa yorum yapma arkadaşım. Bence gayette iyi bir video olmuş.
Kardeş burası bir forum. Eleştiriye açık bir yer
Ve paylaşıyor diye kızmıyorum. Kim uçan ada yapamaz ki?
Foruma kaydolduğuma pişman ediyorsunuz.

LordTs

Umut
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Kardeş burası bir forum. Eleştiriye açık bir yer
Ve paylaşıyor diye kızmıyorum. Kim uçan ada yapamaz ki?
Foruma kaydolduğuma pişman ediyorsunuz.
Senin yaptığın şey eleştiri değil kışkırtmak resmen ,düşüncen yanlış bir kere ,burası bir minecraft forumu ve minecraft ile ilgili her şey paylaşılabilir ve "kim uçan ada yapamazki" sözün çok yanlış adam video yapmış bilmeyenlere göstermek için burada eleştiri yapacaksan adam gibi yapmalısın .Sen direk "niye bunu paylaştın, post kasıyorsun,bunu herkes yapar" diye bir eleştiri yapmamalısın.

Goktug14

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hayatımdan 15 dakika çaldın,hayatmatikten geri ver.