Turkiyenin en zor Survival sunucusunu acmayı planlıyorum.

bgencacat

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Zaten hep bu VIP'yi göze sokmaktan dolayı bitmedik mi hepimiz. Biraz kurumsal gibi çalışıp (potansiyel müşteri) memnuniyetini önde tutsak...

QuestTurk

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Zaten hep bu VIP'yi göze sokmaktan dolayı bitmedik mi hepimiz. Biraz kurumsal gibi çalışıp (potansiyel müşteri) memnuniyetini önde tutsak...
VIP Sadece bağışın bir göstergesi oldugunu ve oyuna hiçbir etkisi olmadıgını göstermek istedim :D

bgencacat

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
VIP Sadece bağışın bir göstergesi oldugunu ve oyuna hiçbir etkisi olmadıgını göstermek istedim :D
Bunu daha farklı bir isimle lanse ederek insanların algılarındaki ön yargıyı önleyebilirsiniz. Bkz. Donator
VIP demekte ısrarla istekli olduğunuzu varsayıyorum.
Bu durumda bile VIP'nin ne amaçla sadece bu yetkilere sahip olduğunu, neden farklı özelliklere sahip olmadığını da anlatabilirsiniz. Konu düzeniniz için birkaç değişiklik yapılmasını işin profesyonel gözükmesini isteyeceğinizi düşünerek şiddetle öneririm.
Cevabınız için teşekkürler.

QuestTurk

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Peki bu nasıl olacak? Normal şartlarda, uğraşan kişi bunu 1 günde de yapabilir?
Sunucuda elmas bulmak 10 kat daha zor ve hileyle maden gorme gibi bir şey mumkun degil. Artık 10 gün oldu. Zor sunucu oldugundan o elmasları güvende tutamıcaksın

QuestTurk

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0

QuestTurk

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Dönüşüm Yapabilirsin.Her El 1 Zombi Seçilir Zombiye Ölen Zombiye Dönüşür 5 Dakika İçinde Herkes Zombi olursa Zombiler Kazanır 1 Tane Bile İnsan Kalırsa İnsanlar Kazanır.
Hardcore sunucunun sıkıcagını sanmıyorum haritaya bir limit koyarım böylece oyuncularla süreklı karsılasırsınız. Ve yazdıgım plugin sayesınde oyunda daha çok aksiyon yaşıcaksınız. Haritanin sonuna gitmezler.

EpicArt

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Pluginsiz Survival gibi :D Heryerde PvP açık falan filan :D

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Tutacağını sanmam

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Dul Bırakan

Ďℍ₰ ƐXƬΛSY ☠™ //// ƵŦ|☪ Naked™
En iyi cevaplar
0
Bir TAne Yanına Server Aç Minigames Falan Ekle .

QuestTurk

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Pluginsiz Survival gibi :D Heryerde PvP açık falan filan :D
Pluginsz degil ama hileyi engellemek ve bazı şeyleri düzene sokmak için olcaklar.[DOUBLEPOST=1425982581,1425982540][/DOUBLEPOST]
Tutacağını sanmam

Tutmasını istiyen yok kafa dinlemeye adam gibi survival yaşamaya gerçek zorluk ve hardcore pvp istiyenler gelsin.[DOUBLEPOST=1425982613][/DOUBLEPOST]
Bir TAne Yanına Server Aç Minigames Falan Ekle .
Minigames sunucum açtım zaten tutmadı
https://forum.gamer.com.tr/konu...sitli-oyun-coin-oylama-izleme-sistemi.215140/

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Pluginsz degil ama hileyi engellemek ve bazı şeyleri düzene sokmak için olcaklar.[DOUBLEPOST=1425982581,1425982540][/DOUBLEPOST]
Tutmasını istiyen yok kafa dinlemeye adam gibi survival yaşamaya gerçek zorluk ve hardcore pvp istiyenler gelsin.[DOUBLEPOST=1425982613][/DOUBLEPOST]
Minigames sunucum açtım zaten tutmadı
https://forum.gamer.com.tr/konu...sitli-oyun-coin-oylama-izleme-sistemi.215140/
Minigames Sunucunun tutmadığı için kapatmışsin ama hardcore sunucun tutmaması umrunda olmayacak mı?