Türkiye'de PayPal Nedir? Nasıl Kullanılır?

GevezeOyuncuNW

play.gevezeoyuncu.com 1.11.2
En iyi cevaplar
0
PayPal kullanmaya devam edin @Personinblack
FARKLI BİR ÜLKEDEN PAYPAL HESABI AÇMAK

1 ) İlk önce kendinize bir yeni bir mail adresi alınız (PayPal üyeliği için).Dikkat çekmemesi adına yabancı isimli bir adres almanızı tavsiye ederim.

2) İp adresinizi değiştirin. VPN ile olabilir. Kendinizi farklı bir ülkede gösterin.

YURT DIŞINDA’DA ADRESİM YOK NE YAPACAĞIM ?

http://fakenamegenerator.com adresine gidiyoruz.Burada kendimize farklı bir ülkenin vatandaşı gibi sahte bir isim üretiyoruz.Ancak burada ürettiğimiz sahte isimden çok bize bu sahte isim altında çıkan iletişim bilgileri gerekli.İletişim Bilgilerinde ise adres ve posta detayları dışında kendi kimlik bilgilerinizi sağlamanızı tavsiye ederim.Evet bu aşamada artık PayPal için gerekli olan Farklı bir ülkede ikamet adresimizi üretmiş bulunmaktayız.Bu yazıyı okuyan pek çok kişi aynı adresi kullabilir o yüzden adres detayları üzerinde oynama yapın.Posta kodu ve Bölge kodunda oynama yapmayın sadece.

PAYPAL’A ÜYE OLDUM ŞİMDİ NE YAPACAĞIM ?

1 – İlk iş e-posta adresinizini doğrulayın.

2- KrediKartı ekleyin İninal kartınız varsa SanalKart oluşturup kullanabilirsiniz.

3- Telefon Doğrulaması yapın.İşte en zor kısım burası görünebilir ancak demokraside çareler tükenmez.

Dipnot: Bazen G2A'da alış veriş yapınca fazladan birşeyler kesiyor anlamadım. Yani komisyon kesebilir.

PAYPAL HESABINIZ HAYIRLI OLSUN

KANIT:

Dpelqpleq

2 + 2 = 5
En iyi cevaplar
0
Alın bi banka kartı ne uğraşıyosunuz ki yurt dışı falan. Hem harçlıklarınızıda kartta tutup vadeli mevduatta tutar paranıza para katarsınız.

GevezeOyuncuNW

play.gevezeoyuncu.com 1.11.2
En iyi cevaplar
0
türkiyeye hizmet vermek istemiyolarsa niye onları kullanim ?
'türkiyeye' değil Türkiye'ye. Konuya açıklık getirelim onlar hizmet vermek istiyor fakat BTK(Yanlışım olabilir) tarafından konulan bazı kurallar var. O kuralları yerine getirip 2017 Nisan ayında tekrar hizmete girebilir.

Batu44

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Sorry, we can’t complete your purchase at this time
Please return to the merchant and choose another way to pay.

hatası.

Pledix

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Farklı bir ülke hesabı olacağı için her TR alışverişinizde yurtdışı vergisi kesilecektir.

soDank

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
paplay gideli hiç weed alamıyorum yardım weed gönderin pls