Türkiyede bir ilk ! Böyle bir klan sistemi görmediniz ! Klan kurmak 40 Altın !TsuponNW sunar.

Sunucu açılsın mı ?

• Evet.

• Hayır.

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

isyanatanapide

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
server açık mı ve kopyala yapıştır ıp koyarmısınız :)

Ragnarak

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0

isyanatanapide

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
hocam server çok zor yani 100 tane altını bulmak tam bir eziyet ve görevler çok az altın veriyor warplar çok az kitler az 1 tane var zaten neyse biraz oynadım sistem güzel ama sisteme girmek için en az 3 gün felan maden aramamız gerek yani geliştirilmeli

java10

kız çava bana kahve yap
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
hocam server çok zor yani 100 tane altını bulmak tam bir eziyet ve görevler çok az altın veriyor warplar çok az kitler az 1 tane var zaten neyse biraz oynadım sistem güzel ama sisteme girmek için en az 3 gün felan maden aramamız gerek yani geliştirilmeli
emek vermek herkesin hoşuna gitmeyebilir dostum :) sonuçta emek için çok emek vermek gerekiyor .-.

Versua

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Böyle bir sunucuyu ilk kez görüyorum hemen denemek istiyorum ^^. başarılarınızın devamını dilerim iyi günler iyi oyunlar.

Ragnarak

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Böyle bir sunucuyu ilk kez görüyorum hemen denemek istiyorum ^^. başarılarınızın devamını dilerim iyi günler iyi oyunlar.
İpyi göremedim.

Güzel Görünüyor Gelmeyi düşünüyorum

emek vermek herkesin hoşuna gitmeyebilir dostum :) sonuçta emek için çok emek vermek gerekiyor .-.

beynim yandı bi dakika :D
TsuponNW.Batıhost.Com ip miz. Açılışa özel 40 altın ile klan açabilirsiniz.

Sunucuyu batıhosta aktardık , cümleten hayırlı olsun.

Öğretici yerini rehbere bıraktı ! Artık daha sempatik ^^