Türk Oyuncu Network Açıldı Yeni Boss Sistemiyle Full Faction Eğlencesi IP:ToNetwork.Nitrado.Net

Serverimiz Beğendinizmi

• Beğendim

Kullanılan: 1 33.3%
  • Beğenmedim

Kullanılan: 2 66.7%

• Kullanılan toplam oy
    3

DarkShoter

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
TürkOyuncu Network Tekrar Açıldı Yeni Ozellikleri İle Birlikte!

SistematikÖzellikleri:

- 64 Kişilik
- 6 GB RAM
- %0 Lag
- IP:ToNetwork.Nitrado.Net

GörselÖzellikler Ve İç Sistemler(Warplar-Spawn Vb.)+40 Oyuncu sayısını goren bir serveriz bazı arkadaşlar yediremeyip DDoS veya Bot Atmaya Çalışsada Biz Engellemeye Devam Ettik şu an 24 Warpımız Bulunmakta Bunlardan Bazıları Şunlardır:
Spawn

Lapis

Market

Boss

Arena

Hammade

VIP Bilgi

hakankinq24

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
ben sizin serverinizde uzun süre oynadım nickim solicitedtax dı vip in birini öldürdüm bana sen mod musun dedi klan anlamında bende adminim dedim yine klan anlamında speedy diye bi yetkili kendini yetkili olarak gösterdin açıklamasıyla hiçbir şey söyletmeden ban attı yan hesap açıp durumu anlattım cevap vermedi uzun süre sonra oyundan çıktı ve benim öldürdüğüm vip le arkadaşlardı ben şikayetçiyim.

DarkShoter

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
ben sizin serverinizde uzun süre oynadım nickim solicitedtax dı vip in birini öldürdüm bana sen mod musun dedi klan anlamında bende adminim dedim yine klan anlamında speedy diye bi yetkili kendini yetkili olarak gösterdin açıklamasıyla hiçbir şey söyletmeden ban attı yan hesap açıp durumu anlattım cevap vermedi uzun süre sonra oyundan çıktı ve benim öldürdüğüm vip le arkadaşlardı ben şikayetçiyim.
Bu Konuyla İlgilenicez Speedy Le Hemen Konuşucam Bu İşi Halletmeye Çalışıcam Lütfen Bekleyin E-postanızı Özel Mesaj Olarak Yollarsanız Size E-posta Olarak Yollıyabilirim