[Tüm Hatalar Düzeltildi]|Elite Jump I : Elite| Sürüm : 1.7.2

|Elite Jump II : MADNESS| Gelsin Mi ?

• Evet !

• Hayır !

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
En iyi cevaplar
0
|Elite Jump I : Elite| Haritasının türü zaten isminden de anlaşılıyor.Haritada çeşitli bölgelere zıplamaya çalışıyorsunuz...Yani parkura benzetilebilir...

Haritanın yapımı toplam 2 gün sürdü.Bu süre zarfında beni yapılar değil kodlar en çok uğraştırmış oldu.Yani haritada belli bir emek var...
Hikayeyi veya kuralları haritanın içine yazmadım bu yüzden şimdi yazacaklarımı iyi okuyun ;

HIKAYE

Mental adındaki şahıs sizi yıllardır takip ediyor ve mobil yani telefondan oluşturduğu bir dünyaya , madness adını verdiği icat ile kendi dünyasına hapsediyor
Sizde bu dünyadan kurtulmaya çalışıyorsunuz...
GEREKLI BILGILER
1.Haritanın Modu : 2
2.Hileler : Kapalı
KURALLAR
1.Haritanın hiçbir şekilde her ne husus olursa olsun başka bir kopyasının yapılması kesinlikle yasaktır.
2.Harita içinde hile , 3. parti yazılımı , çerez , mod gibi aletlerin kullanımları YASAK DEĞİLDİR Fakat Tavsiye Etmiyoruz...
3.Harita içindeki zıplama süreleri , komutlar vb. tamamen gerektiği gibi hesaplanmıştır yani bir değişiklik yapmanıza gerek yoktur.
4.Haritanın videosu çekilmesi (İzinsiz Olarak) yasaktır fakat harita yapımcısından izin alınırsa çekilebilir...
Evet yeterince anlattığımı var sayıyorum ve görüntülere geçiyorum...
GÖRÜNTÜLER

Yandex İndirme Linki ;
https://yadi.sk/d/2cnwZ6uqeUvgA
Virus Total Linki ;
https://www.virustotal.com/tr/file/...8ef1270844f59edada7e5bd8/analysis/1423135869/

Son düzenleme:

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Harita güzele benziyor ancak parkur olduğu için pek indiresim gelmiyor (Beceriksizim). Ayrıca kafama takıldı mesela biri senden izin almadan video çekti ancak senin yaptığını ve ismini videoda belirtti. Yine de izin vermez misin? Bence bu haritanın daha kolay tanınmasını sağlar. Yine de senin haritan senin kuralların sadece fikrimi belirttim.

En iyi cevaplar
0
Harita güzele benziyor ancak parkur olduğu için pek indiresim gelmiyor (Beceriksizim). Ayrıca kafama takıldı mesela biri senden izin almadan video çekti ancak senin yaptığını ve ismini videoda belirtti. Yine de izin vermez misin? Bence bu haritanın daha kolay tanınmasını sağlar. Yine de senin haritan senin kuralların sadece fikrimi belirttim.
İzin veririm. Bu arada harita parkura benzese de tam olarak değil. İksir efektleri ile zıplıyorsun belli bölgelere yani her şey ayarlı.

qwerty asdf

Marangoz
En iyi cevaplar
0
aslında pek iyi deil bazı yerler hatalı iksir efekti bölüm bitince geçmiyor bazı bölümlerde zıplıyorum yere düşüncede hemen ölüyordum gamemode da yapmak zorunda kaldım yinede fena deil

En iyi cevaplar
0
aslında pek iyi deil bazı yerler hatalı iksir efekti bölüm bitince geçmiyor bazı bölümlerde zıplıyorum yere düşüncede hemen ölüyordum gamemode da yapmak zorunda kaldım yinede fena deil
Anaa dur linki yeniliyom süt vericektim unutmuşum :D[DOUBLEPOST=1423136673,1423136240][/DOUBLEPOST]Link Yenilendi Tüm Hatalar Düzeltildi ![DOUBLEPOST=1423136740][/DOUBLEPOST]
Neden Hayır ' işaretlediğinin nedenini de yazmalısın .

Waffleinstein

şüşko insan
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Gerçekten çok güzel bir harita, yalnız kendimi kesmek üzereydim!