Travian Role Play | Whitelist YOK | Köy Savaşları | AÇIK

Rainman

Cenk Sarikaya
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar sabırla bekleyin. Açıkçası bizim "en iyisi olmak" gibi bir kaygımız yok. Biz burada aile ortamı yaratmaya çalışıyoruz. Sunucu içinde de öyle gereksiz sistemler beklemeyin lütfen. @lahuti arkadaşım ile birlikte boş vakitlerimizde sunucuyu geliştiriyoruz. Hafta sonuna bir aksilik olmazsa açılır.. Sevgiler.

yasinTTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Arkadaşlar sabırla bekleyin. Açıkçası bizim "en iyisi olmak" gibi bir kaygımız yok. Biz burada aile ortamı yaratmaya çalışıyoruz. Sunucu içinde de öyle gereksiz sistemler beklemeyin lütfen. @lahuti arkadaşım ile birlikte boş vakitlerimizde sunucuyu geliştiriyoruz. Hafta sonuna bir aksilik olmazsa açılır.. Sevgiler.

ben serveri değil ekmek arası rpg mi istiyorum!!! :S

TheTaylanPro

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Fallen Kingdom'da oynamıştım bana 50 lira kazık atıp sunucuyu kapatmıştınız.

Moderatör tarafından düzenlendi:

CemaliUymaz

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Skype verinde ekleyeyim Buraya cok giremiyorum o yüzden ne zaman acılacagına bakamıyorum

onurw58

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
hocam haftasonu işte açarmısınız sw yi

Rainman

Cenk Sarikaya
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar beklemede kalın. Pluginler ile uğraşıyorum. Pazar gününe yetiştirmeye çalışacağım. Arkadaşlarınıza duyurun, reklam yapın elinizden geldiğince. Güzel bir ortam kuralım 10-15 kişi. Sizinde desteklerinizi bekliyoruz.

Rainman

Cenk Sarikaya
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
AÇILIŞ PAZAR GÜNÜ 18.00 ARKADAŞLAR. DESTEK OLMAK İÇİN BİZE YORUM ATIN, ARKADAŞLARINIZLA PAYLAŞIN LÜTFEN.. HERKESİ BEKLİYORUZ.

IP SAAT 17.50 DE EKLENECEKTİR ARKADAŞLAR YARIN 18.00DA GÖRÜŞMEK ÜZERE ARKADAŞLARINIZA İLETİN..

Butlu

http://selim.pw
En iyi cevaplar
0
Whitelist'siz bir RP.. Hmm merak ediyorum hadi bakalım. :)